74 göst.
Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde (4 puan)

Kizlar merhaba.. Daha yeni hamileyim kesemi bile görmedik ama herkes duydu simdi o kadar cok korkuyorum ki nazar değecek keseyi göremeyeceğim kalp atışını duyamayacagim diye icim daraliyor.. Siz nazara inanır mısınız ? 

4 Cevap

0 oy
(612 puan)

Selamlar hayırlı olsun:) içinizi ferahlatmak için nazar duası okuyabilirsiniz. Alacak nefesi yiyecek lokması varsa Allah'tan başka hiçbir güç engel olamaz. 

(4 puan)
Canim cok teşekkür ederim. Burasi iyiki var hic tanımadıklarimizin bir lafı ile rahatlıyor insan Allah razi olsun
(612 puan)
Rica ederim sizdende :)
0 oy

Ben inanıyorum canım, içini ferah tut sen yine de Ben de hamileligimi gizliyorum.

(4 puan)
Ya ne güzel gizlemeyi başarabilirmissin herkes öğrendi bizde. Rabbime emanet olsunlar o nasip etti devami da gelir insallah canim saglikla kucağına almak nasip olsun canım :)
0 oy
(107 puan)

Tabiki nazara inanıyoruz ama Rabbim in gücüne ve kudretine daha çok inanıyoruz herşey Allahtan keşke çok duyurmasaydın ama.olan olmuş şimdi bol bol nazar ayeti oku inşeAllah :) Rabbim seni ve bebeğini korusun

0 oy
(3,339 puan)

Karnindakinin ne sucu varda ona nazar değsin. En fazla sana deger. :D   rabbim tez zamanda kalp atislarini saglikli oluşunu birde kuacgina almayı nasip etsin. Sen korkma. Stres hamilelikte çok zararlı. Stres yapma. Rahat ol. Herkesin doguyor buyuyor seninki niye dogmasin sağlıklı olmasın yada niye kalbi atmıyo olmasin. :P kalbide atar. Zamanı gelince tekmede atar annesi. Sen ağır taşıma ağır kaldırma saglikli beslen . 


İlgili sorular

22 cevap 737 göst.
...