145 göst.
Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde (143 puan)

Merhaba hanımefendiler.sizin de okuduğunuz  ve duyduğunuz  her şey kafanızı karıştırıyor mu.ben okuduklarimdan çok etkileniyorum.özellikle  herkes bir set söylüyor.daha çok  kafam  karışıyor.

Gebelik haftası 5
Reklam


3 Cevap

0 oy
(879 puan)
seçti
 
En İyi Cevap

Tabiki karışıyor. Bi arkadaşım vardı 3 dusuk yapan. Kanama olduğunda dusuk yaptığımı anlıyorum diye anlatıyordu. Bende 8. Haftamda bi kanama yaşadım. Dünyam başıma yıkıldı resmen. Bebek gitti sandım çok ağladım doktora nasıl gittiğii bilmiiyorum resmen. Ama çok şükür bebeğim iyiydi. Şimdi bidaha yasasam daha tecrübeli olurum ama insan ister istemez çok etkileniyo. Bazen bilmemek daha iyi.

Reklam


0 oy
(1,440 puan)
Merhaba :) her bünye hamileliği farklı yaşar birinin yaşadığını bir başkası yaşayacak diye bir şey yok. Kafanız karışmasın mümkün olduğu kadar rahat bir hamilelik dönemi geçirmeye çalışın :) bebişinizi sağlıkla kucağınıza alın inşallah :angel:
(143 puan)
Amin  inşallah. Kendime  telkinler  veriyorum.ama malum  etrafta tıp  okumadan  doktor  olan insanlar  varçok yorum  yapıyorlar.
İşte bak ne güzel söylüyorsunuz tıp okumadan doktor olanlar çok var malesef. Kafanızın takıldığı bir şeyi mutlaka doktorunuza sorun o sizi rahatlatacaktır :)
0 oy

Söylemeyin siz de hemen herkese hamileliğinizi. Ne gerek var

(143 puan)
Aslında söylemedim  ama bazen bişey soruyor  insan iki kişi ama 100 ayrı cevap :) ister istemez etkileniyor  insan.malesef
(879 puan)
Ya da bazen hamileliğinden önce sağdan soldan milletin anlattıkları kalıyor aklında insanın. Tereddutte kalıyor. E bi sıkıntı yasayincada ister istemez danisiyosun tecrubelilede.
Reklam


İlgili sorular

3 cevap 213 göst.
2 Temmuz 2018 Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde Minnakımm (848 puan) sordu
5 cevap 139 göst.
2 Nisan Doğum kategorisinde Hllogzhan (303 puan) sordu
7 cevap 461 göst.
2 Şubat Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde Beyza5 (2,915 puan) sordu
8 cevap 115 göst.
16 Aralık 2018 Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde Gizemyrn (352 puan) sordu
Reklam


...