75 göst.
Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde (15 puan)

Kızlar merhabalar 7 haftalık gebeyim suan mide bulantim yok   hafif bir kasık sancim oluyor arada bu normal midir? Ayrica mide bulantim suana kadar olmadi baslama ihtimali var mi? 

Gebelik haftası 7

2 Cevap

0 oy
(3,340 puan)

Demekki şanslı anne adaylarından birisin:D emin ol hiç ama.hic istemeyecegin omrunde yaşamadığın bulantılar oluyor. Normalde benim ,6 haftalıkken basladi. 3.5 yada 4 aylıkken bitti. Omrumden ömür gitti. Allah canimi alsada kurtulsam diyodum. Ama her hamilenin de şiddetli bulantısı olmuyor tabi. Hiç bulantı yaşamadan da hamilelik oluyor. Belki ilerleyen zamanlarda kokuya belirli seylere bulantin olabilir  kasık sancisi çok normal. Ben 27 hafta oldum arada bı ağrı oluyor sol kasigimda . Ama normal oldugu için az uzaniyorum geçerse geçiyo geçmezse cekiliyo. Hamilelikte sadece kanama olayı normal değil. Onun dışında rahat ol . endişe etme. Stres hamilelikte çok etkili bişey . Rahat olmaya bak. O orda büyüyo keyfi yerinde. Sende sağlıkli bol bol beslen. Ağır kaldırma. Ağir iş yapma. İlişkiye 3 aylık olana kadar pek girme. Elinde olan biseyse hiç girme. Bazı vücutlar nazik olabiliyor. :Damma konuşmusum. 


(15 puan)
Tesekkur ederim tavsiyelerin icin canim zaten esimle cok dikkat ediyoruz.Kanamam cok sukur olmadi umarim boyle devam eder.
0 oy
(580 puan)
Bulantıyı ağzına bile alma adını anma asla yaşamak istemezsin o bulantıyı resmen kabus gibi hayattan soğutuyor insanı benimde 6. Haftanın ortalarında başlamıştı kimininki 7.8. Haftalarda başlayabiliyor inşallah senin başlamaz. Berbat bisey ölmek istemiştim ben. Kasik ağrısı bende de olmuştu normal bişey bebek yerleşme aşamasında şuan 
(15 puan)
En korktugum seylerden biri mide bulantisi bir ara acayip mide rahatsizligim olmustu bekarken hicbirsey yiyememistim çöp gibiydim umarimm hamilelikte bunu yasamam

İlgili sorular

12 cevap 321 göst....