171 göst.
Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde (227 puan)

Okul çıksında bir öğrencinin eli yanlışlıkla sol kasıgima geldi ben o panikle nedense ağlamaya başladım sanki ağrı varmış gibi hissettim öğretmen arkadaşlar lavaboya götürdü çamaşırda leke yoktu.Bisey olmusmudur?Ben kendimi sakinlestirince ağrıda gitti neden böyle panik olup ağladım bilmiyorum kendime kızıyorum şu an.

2 Cevap

0 oy
(3,340 puan)

Korkmayın bişey yoktur. Kanama yoksa endişe edecek bişey yok. Bende kardeismin okuluna gidiyorum ogrenciler üzerimden gececk gibi çarpa carpa geçtiler. Az ağrım oldu kendimi kastigimdan ama paniklemem geçince ağrı felan kalmadı. Panikten oluyor. Bı an bişey oldumuki korkusu da yapıyormuş. Hamilelikte sınır strese yer yok diyorlar. Gerçektende oyle. Kesenin içindeki bebeğe zarar gelmez. Çünkü icisu dolu ve çok ağır darbelerde bile bişey olmuyor. Ablama araba çarptı hamileyken yine bişi olmadı. Sende rahat ol..dusunmemeye bak. İyidir inşaallah Allah'ın izniyle

0 oy
(741 puan)

Olabilir belki korkmusunuzdur. Ama merak etmeyim bebeğin yeri o kadar sağlam ki bişey olmaz. Kendinizi strese sokmayın içinizi ferah tutun kucuk bi çarpmadan bebeğe zara gelmez..

İlgili sorular

10 cevap 462 göst.
3 cevap 181 göst.
10 Aralık 2019 Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde Hiramaras (229 puan) sordu
...