150 göst.
Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde (85 puan)
17 haftalıkken bebek hareketlerini nerede hissettiniz
Gebelik haftası 17

1 cevap

0 oy
(1,745 puan)

Valla benimki o haftada direk tekme attı :) ben erken hissettim bebeği tekmeleri daha çok rahimde ve sağ taraftaydı. Şimdi 22 haftalik olacağız içerde resmen kick box yapıyor :D

(85 puan)
Bende 15 haftalıkken hissettim. Benimde sağ tarafta. Benimde rahimde. Merak ettiğim bu haftalarda orada mi olur. Yoksa aşağida mi. İlk hamilelik olduğu için biraz bilgisizim ya.  Rabbim sağ salim kucağımıza almayi nasip etsin insallah canim..
(1,745 puan)
Aminnn kuzucum . Aynen benimde ilk gebelik.su an yaklaşık rahmin göbek deliğine yakın senin bebek oralara kadar çıkabilir yani rahim ve göbek deliği çevresinde kuzum.
(85 puan)
Göbekten aşağida acaba aşağida mi duruyor diye tedirgin oldum biraz. 17 haftalik olduk bide. Senin 17 haftalıkken mi göbeğinin oraya çıkti canim
(1,745 puan)
Aynen kuzum oralardaydı rahim oraya kadar büyüyor çünkü daha yukar çıkamaz ama aşağıda olabilir . Tedirgin olma canım onun yeri geniş şimdi aşağıda durur normal bu haftalarda şükür şimdi 21+3olacagiz hâlâ aşağılarda olabiliyor ama genelde gobegin orda kafası ayağı rahimde baskı yapıyor . Doktorumda kafası yukarda ayaklar aşağıda baskı ondan dedi.
(85 puan)
Saol canim benim. Rabbim hayırlı evlet olmayi nasip etsin insallah

İlgili sorular

3 cevap 190 göst.
4 gün önce Hamilelikte Bebek Sağlığı kategorisinde Fatmabahri (7 puan) sordu
2 cevap 114 göst.
2 Eylül Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde Selinnn19 (31 puan) sordu
7 cevap 233 göst.
...