146 göst.
Hamilelikte Bebek Sağlığı kategorisinde (6 puan)

kese görünüyor ama bebek görü muyodu. kahverengi lekeleme vardı dün itibari ile adet kanaması gibi oldu . hala devam ediyor . dr progestan ilacimi kesmemi istedi . yarın tekrar kana bakacakmış.sizce ilacı kesmek doğrumu aklım karmakarışık 

Reklam


3 Cevap

0 oy
(878 puan)

Cnm degerin dusuyo ya. Seni uzmek istemem ama bu iyi bisey degil. Dusuk yapiyosun muhtemelen. Onun icin kesmistir. Progestan olan dusugu engelleyemez. Dusuk olmasin diye onlem amacli kullanilir.

Reklam


0 oy
(93 puan)

Canım kanaman çok olmuşsa değer de düşmüşse bu düşüğün belirtisidr inşallah birşey olmamsdr

0 oy
(111 puan)

Canım ilacı içme.bhcg düşünce geri yükselmez sağlıksız kimyasal gebeliktir muhtemelen.benmde bhcg düştü lekelenme oldu alttan ultrasyon yaptı kimyasal gebelik dedi.kanaman başlar inşallah kendiliğinden düşer dedi.aynende öyle oldu lekelenme oldu sonra kanama başladı adet sancısı gbi sancıyla.bugün bitti düşüğüm bhcg 0 olana kadar tahlil yaptırıcam.geçmiş olsun ha bu arada 3 ay öncede kürtaj oldum kesem parçalanmş kalbi atmadı progestan verdi iğne werdi düşmesin diye.keşke içmeseydim kolay olqcak düşüğü zorlaştrdım.hemen kürtaja aldı.sen yinede dr danış inşallah bi sıkıntı yoktur.

Reklam


İlgili sorular

4 cevap 190 göst.
23 Eylül Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde Ozgekarayel (44 puan) sordu
4 cevap 140 göst.
8 Temmuz Hamilelikte Testler kategorisinde Dilan cansu (19 puan) sordu
4 cevap 157 göst.
7 Temmuz Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde Askayz (25 puan) sordu
1 cevap 95 göst.
18 Ekim Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde Gurbis (60 puan) sordu
Reklam


...