91 göst.
Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde (80 puan)

Düşükten kaç ay sonra hamile kaldınız ben yeni düşük yaptım da.

Reklam


3 Cevap

+1 oy
(6 puan)

2.ay hamile olduğumu öğrendim 

(80 puan)
yeniden gösterildi
İnşallah benimde senin gibi hemen olur canım
(6 puan)
İnşaallah sağlıklı bir şekilde...
Reklam


+1 oy
(96 puan)

Bende iki kez adet olsum 3.ayda hamile oldugumu ogrendim.Benim tavsiyem korunmayın.Ve stres yapmayin.Ben dusuk sonrasi  hemen olsun istedim olmadikca agladim son ay rahat biraktim kendimi fazla dusunmedim.Rabbim nasip etti 20.haftadyiz cok sukur.

(80 puan)
Rabbim kucağına almayı da nasip etsin canım benim durum biraz farklı benim bi kızım vardı doğduktan 4 ay sonra vefat etti 2 çi kez hamile olduğumu öğrenince dünyalar benim olmuştu ister istemez insan çok üzülüyor inşalalh tekrar hamile kalabilirim.
Allah rahmet eylesin.Bende 7 ay once tek yumurta ikizlerimi kaybettim 10.haftalarinda kalp atislari durdu.Cok sukur rabbim nasip etti tekrar ama.Bi kez kayıp yasayinca  bende panik oluyorum ufacik agrida hareket etmeyince hemen doktora kosuyorum.Rabbim en yakin zamanda  tkrr nasip etsin sanada.
(80 puan)
Sağol canım seninde başın sağolsun zor bi durum
Öyle ama sagolsun doktorum her zaman dediki verende alanda Allah biz bisey yapamayız.Sizde strese sokmayin kendinizi en kisa zamanda tkrr nasip olur inşaallah.
(80 puan)
İnşallah canım
+1 oy
(1,145 puan)

Benim gorumcem düştükten 2 ay sonra hamile kaldı korunmalıdır hiç bide düştükten sonra hemen hamile kalma şansından uksek mis 

(80 puan)
İnşallah benimde öyle olur canım sağol.
(1,145 puan)
İnşallah canım allah gönlüne göre versin
(80 puan)
Aminnn canım
Reklam


İlgili sorular

Reklam


...