115 göst.
Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde (193 puan)

yay burcu bebeği çocuğu olanlar. Cocugunuzun davranışları hareketleri karakteri nasıl. Burcunun özelliklerini taşıyor mu ?

Gebelik haftası 29+3
Reklam


4 Cevap

0 oy
(73 puan)

Dogum gunum 6 aralik.yay burcuyum.28 haftalık oldum.mutfemel dogum tarihi 26 aralık söyledi doktor.bebisim da yay burcu olsun isterdim.erken doğum mi yapsam?:)burcunun özellikleri hatırlamıyorum tam olarak.ama karakterim  davranislarim  hareketlerim süper. :)) Kısaca benim gibi olmasını isterdim.

(193 puan)
Tamam supersinizde ben sizin nasil super oldugunuzu nasil anliyayim nasil bileyim. Karakteri dabranislari soruyorum nasil acaba diye benimkide ayni olacak mi diye :D ?
Reklam


0 oy
(1,720 puan)
Benimkide yay qozukuyor bi iki qun once dogarsa 40 i doldurmazsa akrep olacak insallah yay olmaz cunku kardesim yay ve ben hic anlasamiyorum sinir oluyorum huylarina ;D 
0 oy
(1,120 puan)

Saat ve dogdugu gün de önemli yukselinle birlikte dönence de mi dogucak yay burcu erkeği bayani ozelleri farklidir.erkekleri iyidir bayanlari biraz zordur ama cana yakın konuşkan gizli onderdir ve çok akıllı olurlar

(193 puan)
Vaayy güzelmiş bak çok beğendim bunu. Özellikle dini yönden öyle düşünmesi. Hele bir erkeğin çok güzel bsey. Maşallah. Darısı benim melegime:)
(1,120 puan)
Aminnnnnnn ağaç küçük yaşta eğilir mutlaka megili olur hatta ozellerini internetten bakım muezzin olurlar der abimde çok dua bilir
(193 puan)
Ayy ne güzel yaa. İnşallah benim yavrumda dinine bağlı olur. Önce rabbime sonra vatana sonra ailesine hayırlı bi evlat olsun inşallah. Baskada bsey istemiyorum :)
(1,120 puan)
Aminnnnnnn cemicumlemizin inşallah :))
(193 puan)
Amiiiiiinnnnnn:))
(1,120 puan)
Benim ki Koç burcu olcak okudum hareketli yaramaz sesi çıkan bir çocuk diyor benim ilk yigenim de koç burcu sakın bir çocuk şaşırdım bende bilemedim..
(193 puan)
Hareketli olmasi yaramaz oldugunu gostermez bence oyle kötü dusuncelere kapılmayın hemen. Ne güzel iste cabuk yürümeye baslar belki araştırmacı olur cabuk ogrenmeye çalışır. Bi yönden bakın bide :)
(1,120 puan)
Yok öyle yazıyordu yaramaz yazıyordu:)) eşimin tarafında ilk torun eşimde nayif biri kötü polis olmaktan çekiniyorum:)) iyi düşünnnn iyi erken doğum yapma:)))))
(193 puan)
Aman aman allah korusun. Rabbim zamanında bağışlasın bebeğimi bana inşallah. Gelisimini tamamlasn önce :)
(1,120 puan)
Yok kendim için dedim:)))onu haha
+1 oy
(848 puan)

Benim oglum yay burcu ve aşırı akıllı yani ben hiç. Zorlanmadım herşeyi kendi ögrendi ezber falan hiç. Ugraşmadım yay burcu bebeği çabuk konuşuyor aşırı hareketli birde uyku sorunları oluyor genelde güler yüzlü pozitif bebekler 

(193 puan)
Ay evet yaa o uyku sorununu baskasindanda duydum. En hassas olduğum konu. İnşallah benim prensesim annesini cok uykusuz bırakmaz. Evet aşırı araştırmacı olurlarmis buda akıllı olacaklarını gösterir. Ay inşallah bu yönlerden benzer :)
(848 puan)
İnş canım ben uyku sorunun an bezdim artık
Reklam


İlgili sorular

2 cevap 84 göst.
9 Ekim Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde Filiz fz (169 puan) sordu
22 cevap 277 göst.
26 Eylül Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde Beyhanikra (117 puan) sordu
30 cevap 412 göst.
18 Mayıs Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde Duygu _ayaz (25 puan) sordu
3 cevap 316 göst.
1 cevap 803 göst.
18 Kasım 2018 Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde Mirza (405 puan) sordu
Reklam


...