254 göst.
Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde (182 puan)

Merhaba güzel anneler aklima takılan bir şey var sezeryan doguma alinirken alttaki çamaşırı anladim cikarmak gerekiyor üstteki ne alaka anlamiyorum .. Sezeryan olan anneler sizlerde de cikarmak zorunlu mu yoksa sadece ben mi o durumdayim ?? 

Reklam


7 Cevap

0 oy
(170 puan)

Steril olması için tabi ki

(182 puan)
Orası doğru da keske cikarilmasa :)
(170 puan)
Valla kımse bizim bi yerlerimize meraklı değil :) onlar onu gormuodur bile emin ol rahat ol yani senin ve bebişin iyiliği için bir sey bu
(764 puan)
Ben sezeryan doğu yaptım boydan  gecelik giydim çıkarmadılar yukarıya doğru sıyırdılar sadece epidural sezeryandı
Reklam


0 oy
(2,629 puan)

Tun ameliyatlarda hersey cikarilir sadece onluk giydirilir. 

0 oy
(142 puan)

Sonuçta ameliyathaneye giriyorsunuz steril olmak için 

0 oy
(3,485 puan)

Sezeryana ozel bi durum degil, tum ameliyatlar bu şekilde yapılıyor 

0 oy

Herseyini cikarmak zorundasin boynundaki kolyenden elindeki alyansina kdar sadece kafanda bi toka kalicak canim bitane onlukle aliyorlar 

0 oy
(427 puan)

Bütün ameliyatlarda öyle oluyo canım. Üstünde hicbjsey bırakmıyorlar birşey olduğunda acil.müdahale etmeleri gerek.çünkü göğsüne kalp ritimlerini ölçen şeyler yapistiriyolar Allah korusun bişey olsa senin sudyeni le mi uğraşanlar çıkarmak için :))

(713 puan)
Allah muhafaza acil bir durum olussa ornegin kalp ritmi bozulabilir vs. her sey olabilir elektrosok basmak gerekebilir atletle sutyenle mi ugrasacaklar? Dunya proseduru boyledir anadan üryan girilir ameliyata. Herhangi bir olumsuzlukta saniye kaybetmeden mudahale yapilabilsin diye. Hastanin kendisinin bile bilmedigi bir durumu olabilir o sirada ortaya cikar vs. Bunlar hep olasilik. Riske atamazlar.
0 oy
(434 puan)

Ben üç gün boyunca hastanede sanci cektim sutyenle atletimi cikarmamistim herkz cikartmisti sonra malesef sezeryane alindim ve belden uyuşturuldum uyusmadan once doktor ve yanindakiler çikartmami istediler omurgadan iğne vurunuldugum icin onun icindeki tellerde zarar vericeğni soyledi bnde sadece sutyeni cikardm atlet kalmisti bu seferde telsiz aliştirma gibi lastikli sutyenle gitmeyi dusunuyorm bakalim cikarttircaklarmı:))

Reklam


İlgili sorular

7 cevap 124 göst.
7 cevap 784 göst.
2 cevap 406 göst.
13 Eylül 2018 Doğum kategorisinde Mehtappp (698 puan) sordu
12 cevap 778 göst.
2 cevap 93 göst.
20 Haziran Doğum kategorisinde Hatice emrah (288 puan) sordu
Reklam


...