80 göst.
Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde (10 puan)
yeniden gösterildi

Kızlar 21 haftalik hamileyim rahim ağızı yetmezliği var. 23mm şu an. Aynı haftadayken bu durumda olan ve erken doğum yapmayan bar mi? 

Reklam


2 Cevap

0 oy

Merhaba günaydın. Eğer bu sonuç detaylı ultrasonda çıktıysa fazla üzülme canım muhtemelen mesanen ölçüldü. Çünkü aynı durum benim bssimada geldi ve bana düşük yapmim diye ilaç bile verildi. Özel bir hastanede muayeneni yaptır sonuçları karşılaştır. Inşallah Seninki de yanilmadir. 

Reklam


0 oy
(388 puan)

Canım şimdi nasıl oldun kaç haftalık oldun bebis nasıl bende ayni durumdayım çok kotuyum

(10 puan)
Canım korkma 34 haftalik hamileyim şu an ve hala dogurmadim. Allah'ın izniyle sende sonuna kadar gelirsin insallah. Bide ev taşıdım bu arada fazla dinlenmem de mümkün değil di içini rahat tut. Allah yardımcın olsun
(388 puan)
Ay icim rahatladi ya maşallah ne guzel canım benimde 24mm di 25.haftada şimdi 27 olduk. Sen hep yatıyor muydun insallah bende o gunlere gelirim
(10 puan)
Yok canım benim tam ev taşıma dönemime denk geldi biraz dinlendim biraz evi paketle yeni evi temizle derken sürekli yatmaya vakit bulamadım dogrusu. Sen içini ferah tut allahım izniyle sende bugünlere çabucak gelirsin insallah.
(388 puan)
Affınıza sığınarak birşey daha sorabilirmiyim ağrınız var mıydı peki kasılma benim karnım çok sert oluyor
(10 puan)
Ne demek tabiki yardımcı olabiliyorsam ne mutlu bana. Çok fazla hareket halinde olduğumda karnım çok sertleştirdi benim de. O zmaan anlardım tamam bugünlük yeter derdim ve uzanırdım hemen.
(388 puan)
Anladim canim cok sağol Allah razı olsun inşallah sağ salim kucağına alirsin bebeğini hayırlı doğumların olsun
(10 puan)
Amin canım benim inşallah sende aynı şekilde sağ salim bir avazda yaparsın doğumunu.
Reklam


İlgili sorular

Reklam


...