145 göst.
Doğum kategorisinde (36 puan)

20hafta olduk mu olduk kızlı erkekli sağlıkla gelsinler hangi vitaminleri kullaniyosunuz dogum ozelmi ssk olacak

Gebelik haftası 20
Reklam


7 Cevap

0 oy
(1,142 puan)

Canim benim 21+ 5 oldu :) sadece demir ve magnezyum kullanıyorum. Doğumumu özelde yaptıracağım. Pendikte muhteşem bi dr um var ondan vazgecemiyorum :) 

Reklam


0 oy
(418 puan)

23+2 olduk ablaları inşallah sağ sağlim kavuşurux yavrularımıza :) 

Doğumh devlette düsünüyorum özeller çok pahalı ve yaşadığım şehirdeki devlet hastanesi çok hijyenik ve herkes memnun personel iyi. Allah izin verirse ufaktan başladık hazırlıklara oğluşum için :)

Vitamin olarakda d vitamini kan ilacı decavit var multivitamin kalsiyum ve magnezyum kullanıyorum. Sizde durumlar nasıl hangi hastane hangi ilaçlar cinsiyet ney ? 

Magnezyum ve kan ilaci kullanıyorum sadece canım özelde olacak dogum allah nasip ederse sağ saglik hepimize kız deniliyor bakslim
(418 puan)
Hayirlisi insallah rabbim sag saglim kavustursun hepimizin yavrularini
0 oy
(192 puan)

Bizde 19+6 olduk hayırlısıyla.başından beri hep hacettepe ye gidiyorum   . Doğumu da orda yapcam inşallah. Sonuçta para verince devlette de özel imkanlar tanınıyor. En azindan kontroller ücretsiz oluyo şu An. 

(1,142 puan)
Canim hacettepede bebegin  kordon kabini bağışlayabiliyorsun. Bence bu iyiliği yapmalısın ;) bende bağışlamak istedim ama istanbuldan alamayız burada doğum yapmanız gerek demişlerdi..
Ya öyle mi tabiki bağışlarım da konuyla ilgili hiç bilgim yok ne işe yarıyor ki:/
0 oy

Bizde 20  + 3 olduk çok şükür decavit ve devit 3 damla kullanıyorum ama galiba bana etkisi olmuyor şuanda D vitaminim hala eksik :( bakalım doktorum ne diyecek şuan devlete gidiyorum çok memnunum ama doğumhane olmadığı için hastanede özelde yapacağım nasip olursa canım..sen hangi ilaçları kullanıyorsun ?

0 oy

Bugün tam 20. Haftaya girdim imom OMEGA ilacı kullanıyorum sadece doğumumu sezeryanlı olduğum için özelde yaptırmayı düşünüyorum

Hadi yariladik
0 oy
(815 puan)

21 haftaligiz idrar yolu enfeksiyonu geçirdiğim için suan antibiyotk kullanıyorum o bitince vitaminlere başlatacak doktor. Doğumda devlette olucak.

0 oy
(3,485 puan)

Ben de 19+3 ozel e gidiyorum, doğumu da Allah nasip ederse orda yapacağım.Kızlar size bi soru soracağım, hareketleri nasıl hissediyorsunuz, ben tekmeyi 1 kere hissettim. Gün içinde hissettiğim sağ ya da sol tarafıma top gibi toplanıyor,sağa sola toplandığını hissediyorum , bi de karnimin içi solucan dolaşması gibi gidiklaniyor. Normal mi sizde mi böyle hissediyor sunuz paylasirsaniz mutlu olurum.

Reklam


İlgili sorular

9 cevap 278 göst.
25 Kasım Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde Arasımmm (371 puan) sordu
1 cevap 67 göst.
5 Ekim Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde Çakır bebek (146 puan) sordu
5 cevap 206 göst.
23 Kasım 2018 Hamilelikte Bebek Sağlığı kategorisinde Anne63 (252 puan) sordu
Reklam


...