113 göst.
Hamilelikte Anne Sağlığı kategorisinde (59 puan)
yeniden gösterildi

Kızlar 16 gün önce düşük yapıyordum yavaş yavaş doktora gittim kendiligilinden düşer dedi iki gün sonra parca bi et şeklinde düştü ama 16 gündür çok çok yoğun bir kanama değil ama bitmedi kanama hala acaba düşükle beraber adet olmuş olabilir miyim?? Hastaneye randavu aldim sıra var malesef boyle durum yaşayan varmi yardımcı olabilir mi??

Reklam


4 Cevap

0 oy
(616 puan)

Bende düşmesi için ilaç vermişti ve o ilaç  kanama yaptırması içindi. Kanama olmuş ama yine içerde parça kalmıştı. O nedenle kürtaj oldum. Bi süre sonra tekrar kanama başladı adet gibi değil ama su gibi aktı. Kürtajda yine parça kalmış kanama ondan olmuş tekrar kürtaja aldılar. O nedenle doktor çok önemli başka bi doktora iyi bir yere gidin. Ben bu durum yüzünden sonra kısırlık riskiyle karşılaştım rahim yapışmış 2 kürtaj nedeniyle. Neyseki kendiliğinden açıldı ama 6 ay sürdü. İhmal etmeyin benim başım çok yandı. Mutlaka 1 kez de olsa iyi bir doktora gidip usg batırın. 

(6 puan)
Cook haklısınız canım ya evet gitmem lazım coo çok geçmiş olsun sizede
Reklam


0 oy
(1,213 puan)

Ne kadarlık canım bebeğin 

(6 puan)
Bebegimi kaybettim malesef 6 haftalikti
0 oy
(686 puan)

Canım.dusukten sonra benim.bir arkafasimin 2o gün. Kanaması devam etti. Ben kürtaj oldum kimyasal gebelik yüzünden kanamam bir hafta surdu.  Düşükten sonra bu kanama uzun suruyor nirmaldir bence

(6 puan)
Öyle mi çok teşekkür ederim cnm inşallah biter
0 oy
(817 puan)

Gecmis olsun :( ilk bebegimin kalbi durdugundan kurtaj oldum. Ve yaklasik 2 ay kanamam durmadi. Primolut isminde bi ilaca baslatti dr.um sonra duzeldi. 

Reklam


İlgili sorular

7 cevap 298 göst.
4 cevap 129 göst.
27 Eylül Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde Büşra3894 (140 puan) sordu
2 cevap 155 göst.
19 Temmuz Doğum kategorisinde biranneadayıyım (154 puan) sordu
1 cevap 84 göst.
26 Şubat Doğum kategorisinde Mihrimahh (33 puan) sordu
2 cevap 121 göst.
5 Ağustos 2018 Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde Taşan (657 puan) sordu
Reklam


...