94 göst.
Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde (55 puan)

Kızlar bugun 7+5 olduk ve 5. Haftada baslayan asiri siddetli beni hastanelik edecek bulantım bi anda kesildi dün ve bugun yok korkuyorum bebegime biseymi oldu diye boyle olan varmı??

Gebelik haftası 7+5
Reklam


3 Cevap

0 oy
(499 puan)

Olabilir her zaman aynı olmayacaksın bir gün kusmaktan ciğerini bırakacak gibi olursun bir gün hiç bişey yok muş gibi davranırsın bir vakit ölü gibi yatarken bir vakit zımba gibi olursun hamilelik herşey olur bende bizde hep oldu şimdi yeni olduğun için herşeyi defalarca kafana takıcan stres yapıcan her olanın altında bişey arıycan bizde de oldu ama gereksiz ancak kendine ve bebeğine zarar güzel düşün güzel olsun.. Dualarım sen ve bebeğinle sağlıklı gebelikler dilerim :)

Haklisin galiba teşekkürler :)))
Reklam


0 oy

Seni korkutmak istemem,ama ani kesilen mide bulantisi normal degildir. Doktoruna danismakta fayda var. Umarim her sey yolunda olur.

0 oy
(369 puan)

Göğüs hassasiyetin devam ediosa herşey yolunda gidiyor demektir canım çünkü mide bulantısı değişlik gösterebilio ama göğüs hassasiyeti kalıcı merak etme canım rabbim hepimize hayırlısını ve güzelini nasip etsin <3

Reklam


İlgili sorular

4 cevap 160 göst.
5 cevap 134 göst.
25 Temmuz Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde Büşra Hasan (200 puan) sordu
5 cevap 155 göst.
1 cevap 126 göst.
8 Haziran Doğum kategorisinde Aymira (225 puan) sordu
Reklam


...