112 göst.
Hamilelikte Bebek Sağlığı kategorisinde (1,916 puan)

28 haftalığım ayrıntılı ultrason dahil hiç net olarak yüzünü göstermiyor kızım hep elleriyle yüzünü kapatıyo kafasını çeviriyor. Doktorum özellikle yüzünü yakalamaya çalışıyor ama hiç yakalayamadık. Rekli ultrason hangi haftalarda çekiliyor doğuma yakın oluyor mu?  

Reklam


5 Cevap

0 oy
(262 puan)
Ayrintili usg 28 e kadar ama siz sadece fotograf icin istiyorsunuz o her zaman da bakilir
(1,916 puan)
Ben yüzünü çok merak ediyorum ayrıntılı ultrason yaptırdım
Reklam


0 oy
(101 puan)

37 haftalığım hala yüzünü göstermiyor :-D çekiliyor renkli ulrasyon pozisyonu uygunsa

(1,916 puan)
Göstermeyen göstermiyor yanı
0 oy
(365 puan)

Ben 22 haftadan bu yana 35. Her gittigimde doktorum bakmaya denedi ama benkmkide poz vermiyor yuzunu kapatiyor simdiye kadar 3 kere renkli gordum ama oda yarim yamalak korkunc bi resim belli olmuyor :))

(1,916 puan)
Aynen hiç belirgin değil hiç düzgün bi ultrason fotosu yok
0 oy
(568 puan)

37 haftaligim hala gostermedi renklide bilr gostermedi sipa. Renkli ultrason 18 -22 hafta arasi istiyor doktor. Ben bazi sebepler den dolayi gidemedim 27 haftalikken gittik butun organlarini gördü bir tek yüzünü goremedik

0 oy
(511 puan)

Canım çok ileri haftalarda bebek kanala yerleşiyor yüzü arkaya  dönük oluyor malesef pek poz yakalamak mümkün olmuyor o zaman :D benim miniğim de her defasında eli kolu yüzünde çıkıyor :) canı sağ olsun sağlıklı olsun iyi olsun da ne yapalım :) bu gittiğimde nasıl olacak bakalım Dr um her gittiğimde deniyor renkli çekmeyi yine kapattı suratını diyor:) 

(1,916 puan)
Son haftalarda belki görürüm diyordum hep ya
Reklam


İlgili sorular

Reklam


...