113 göst.
Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde (61 puan)

Merhaba 9+0 hamileyim karnimda pit pit atan birşey var uzandigimda izliyorum kimi damar atması diyor kimi bebek vs kalp atışı başına gelen var mı ilk gebeligim ve zayifim bu sizce nedir ?:angel:

Gebelik haftası 9+0
Reklam


5 Cevap

+1 oy
(848 puan)

O seninle alakalı bişey canım bebekle alakalı değil. =) aynı şeyi bende hissetmiştim. Ama alakası yokmuş. Şimdi hamileyiz ya vucudumuza daha dikkatli bakıyoruz kendimizi daha çok dinliyoruz ondan öyle zannediyoruz... Hamile olmayan biri de karnına sırt üstü yatıp bakınca öyle görüyor =) 

(648 puan)
Aynen her insanda olan normal bi atma
Reklam


+1 oy
(1,145 puan)

Aynn öyle yorgun savaşçı katılıyorum sana :)

+1 oy
(489 puan)

Kalp atışı olabilir canım. Henüz bebeği hissetmem imkansız bisey. Ben 15 haftasında hissettiğimde doktor gaz savcısıdır o dedi :D sanki bilmiyo gaz sancisiyla bebek hareketini.

0 oy
(5,945 puan)

Ben 31 haftalık hamileyim o damar atması dediğin şey bendede oluyor az arastirdim bebegimin hickiriklariymiş. Ama seninki hickirik degildir tabi. Daha çok kucuk.

O pıt pıt vurmasini bende ilk aylarda hissettim. Garip bişey ama ne oldugunu bende bilmiyorum

0 oy

Biz 13+2yiz bende doktora dedim hissediyorum  Daha dun ama doktor daha cok kucuk dedi imkansiz dedi bana sonra bi gun hissetmezsin cocuguma bisey oldu diye cikip gelme dedi bana daha varmis zmani

Reklam


İlgili sorular

3 cevap 56 göst.
10 Kasım Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde Damla3431 (182 puan) sordu
1 cevap 66 göst.
17 cevap 401 göst.
3 cevap 214 göst.
Reklam


...