220 göst.
Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde (74 puan)
düzenledi

Kürtaj yapıldıktan itibaren 10 gün süre ile cinsel ilişkiye girilmesi yasaklanır. 15-25’inci günler arasında cinsel ilişki olabilir ancak gebelik oluşmaması için koruma sağlanmalıdır. Doğrumu kızlar on besinci ve yirmi besinci günü arası girsem yumurtlama dönmi oldugu icin hamile mi kalırım

2 Cevap

0 oy
(21 puan)

Bence bekle canim kendini biraz toparla bende kurtaj oldum ustelik iki defa oldum.hamile kaldim hemen ve yine bebegim öldü karnimda sonra 3 ay bekledim sonra hamile kaldim bence korun en az 3 ayin dolsun..

(416 puan)
Bende oldum lakin doktor bana kanaman kesildikten sonra iliskiye girebilirsin dedi.ve kesinlikle en az 3 ay korunman lazim.kurtajda rahim ici temizleniyor yeni bir gebelige hazir olmuyor.dusuk riski onda daha fazla. Mevlam hayrli zamanda nasip etsin insaAllah
Amin evet 3 ay getirmemek lazim
(3,340 puan)
Ben kürtaj oldum 1 hastalik geçirdim kürtajdan 1 ay sonra tekrar hamile kaldım bir sorun olmadı. Şimdi şükür 7 aylık bı sağlık sorunumuz yok. Bence kişiden kişiye göre değişiyor. Fiziksel ve psikolojikmen iyi hissediyosan yapabilrsin. Sana kalmis. Doktorum hemen yapabilrsin demişti kürtajdan sonra bebeği.
(5 puan)
Aynen haklsn
0 oy
(611 puan)
yeniden gösterildi

Merhaba, doktorum ilk ay adet düzeni oturması ve rahmin toparlanması için koruma önermişti. Ayrıca estrofem kullanmıştım. Sevgiler . 

(5 puan)
O ne oluyor Ki

İlgili sorular

3 cevap 371 göst.
10 cevap 308 göst.
4 cevap 162 göst.
3 cevap 96 göst....