337 göst.
Doğum kategorisinde (284 puan)

Sizce hangisi .. hangisini tercih edersiniz yada yaptiniz

4 Cevap

0 oy
(877 puan)

Daha benim için erken ama ben her zaman normal doğumu desteklerim. Hamile olmadığım zamanlarda da aynı dusunuyodum. Eğer son anda bi aksilik olmazsa inşallah da olmaz  tereddütsüz normal doğum derim.

(284 puan)
Ben normal doğum yaptım ilk doğumum ağrılar çekiliyor zor an sadce ıkınma sancıları bebeğin gelme anı açılma çok ö emli kızım 38 haftalıkken geldi  ben çok açma germe hareketleri yaptım çok yürüdüm kontrole diye gittim 5 cm aciklik doguma aldilar
0 oy
(8 puan)

ben 12 saat suni sanci aldim 12 saatte daha 3 cm aclmm olmustu . tansiyon 22 ye frlyncada acil sezeryana aldilar. normal dogumun avantaji agrili ama yavrunla hmn ilglniosun . sezeryanlada agrin olmuyo ama yavrunla ilgilenemiosun hemen :)

(284 puan)
Yaaa ben 5 cm aciklikla gitmistim hic sancim yoktu suni sanci verdiler 11 de 5.10 varken dogum yaptim suni sanci lanet birsey
0 oy
(34 puan)

Kesinlikle normal dogumu tetcih etmelisin.Sezaryanın lafini bile yapma :) Olduki mecburi yapilan sezeryanlar var onlara diyeck lafimiz olamaz ama sn normali tercih et.Sezeryanli birisi olarak soyluyorum kesinlikle tavsiye etmiyorum hatta normal dogm yaptirack hastane bulsam normal yapmak istiyrm suan ikinci cocugumu :)

(284 puan)
Ilk normal dogum yaptim insallah ikinci bebegimde normal olur ,:)) Allah yardimcin olsun senin de
Insaallah normal dogum her zaman iyidir  amin insaallah cümlemizin :)
0 oy

Her şey yolunda olduktan sonra keyfi olarak sezaryen tercih etme hakkımız yok bence. Adı üstünde normal

İlgili bir soru bulunamadı

...