323 göst.
Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde (55 puan)
sol  elimin parmaklari uyusan varmi benim gibi parmaklarimin ucunu hissetmiyorum nerdeyse surwkli uyusuk gibi   gece uyusuyo ama gunduzde uyusmus halde duruyo.. ve artik geceleri uyuyamiyorum gozlerimi kapatiyorum ama uykuya dalamiyorum uykum var ama uyuyamiyorum
Gebelik haftası 33

3 Cevap

0 oy
Ellerini kapatip  aciyomusun  uyusunca. Bebek buyudugunden uyuyamiyoruz sanirim:)
(55 puan)
evet acip kapatiyorum ama gecmiyo  su anda bile karincalaniyo korkuyorum sakat kalcam diye
Aklina getirme oyle seyler doktora git bi
0 oy
(139 puan)
Benim elim kolum uyusmustu uyutmuyordu biber gibi yanıyordu ve ağlıyordum kullanamıydum bile elimi kolumu araştırma hastanelerine gittim emar bile çekildim kalpler tuner sendromu dediler hamilelik bitenekadar cekiceksin dediler sonra sağlık ocağındaki doktoruma gittim B vitamini eksikliğinden dır dedi kompleks b vitamini verdi ve geçti gebelik boyunca kullandım. 
0 oy
(3 puan)
Ben de hala yaşıyorum doktorum magnezyum ve kalsiyum verdi onlar birazda olsa rahatlatıyor ama yine de tamamen geçirmiyor. Yemeği ve tuzu fazla kacirdigimda daha da kötü oluyor. 
(55 puan)
magnorm die bi ilacmi bende aldim kalca agrim vardi hicbir fayda etmediki
(121 puan)
Hemen fayda etmiyor. Bnde öyle düşündüm ama 10 günden snra faydasını gördüm. Günde 2 taneye çıkardı hatta dr. Çok ağrı oluyordu ayrıca bnde. Baya etkisini gördüm.
(55 puan)
himm anladim bnde tekrar icmeye baslayim bari sen kacc haftaliksinki ben 34 e gircem ve nerdeyse 2 aya yakin kalca agrisi cekiyorum saga sola donerken otirdugum yerden kalkarken sanki cocuk  acak aramda gezio cok agri yapiodu 1 hafta ictim fayda etmiyo die biraktim
(121 puan)
Bnm 28. Hafta başladı ağrılar. Uyuşma daha da öncesinden beri vardı. Ağrılarım kasıklarımda aşağıda özel bölgede belde . Yatakta dönmek aşırı acı veriyordu.36. haftaya kadar çektim ama giderek azaldı bazen artsada.

İlgili sorular

1 cevap 265 göst.
1 cevap 90 göst.
3 cevap 220 göst.
1 Eylül 2019 Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde Rabia___ (146 puan) sordu
...