574 göst.
Doğum kategorisinde (1,324 puan)
Hanımlar,  Ankara Bilkent şehir hastanesinde doğum yapan varmi? Epidural oluyor mu acaba? Tek bildiğim yenidoğan yoğun bakım yok, doğum sonrası odalar 1 veya 2 kişilik refakatçi ile, bide doğum esnasında diğer bayanlarla arada perde varmış.

2 Cevap

0 oy
(40 puan)
Bende o hastaneye gidiyorum kontrollere benim dogum sezeryan olacak epidural dogum olmadigini duymustum ama ne kadar dogru bilemiyorum
(529 puan)
Hastane tam oturmuş mu peki benim numunede dosyam vardi o da oraya taşınmış doğuma beni alırlar mı
(1,324 puan)
Teşekkür ederim, Allah sağlıkla kucagimiza almayı nasip  etsin
0 oy
(2,428 puan)
Bende yarindan sonra oraya basliyicam ama odalar we anci odalari tek kisilik diye biliyorum perdeyi yeni duydum ve dogum hanesi tadilatta islev gormuyor dediler di . Gecenn arkdasin biriside post acip orda yazilmiss . 
(1,324 puan)
Doktora sordum doğum yapılıyor, yoğun bakım ünitesi yok sadece su an dedi. Odalar en fazla 2 kişilik, sanci  odasını ve epidurali sormadım, unuttum. Dogumhane nasil peki coklu mu dedim, evet aranizda perde oluyor dedi. 2 ayım daha var, inşaALLAH o zamana kadar iyice oturur sistem.
Ha bide nst odasında emzirme eğitimi veriyorlarmış hemşireye belirtmek lazimmis eğer eğitim almak istiyorsanız
(2,428 puan)
İyimiss . Perde olmasida guzell enazindan kimseyi gormezsin vee onlarin sayesinde korkmaz insanlar . Bende duydum odalari bie yada iki ksilik her hastaya bir doktor dusuyor falan diyorlar  hic gitmedimde duyumlwrim :-)) . İkincimide orda dogururum bakalim insallah . Banada 3.5, ay var :-))

İlgili sorular

2 cevap 194 göst.
5 Ekim 2019 Doğum kategorisinde Yildz (104 puan) sordu
1 cevap 2,077 göst.
24 Şubat 2019 Doğum kategorisinde Nazarcan (18 puan) sordu
...