175 göst.
Hamilelikte Bebek Sağlığı kategorisinde (60 puan)
Vitamin hapı kullanınca şiddetli bas ağrısı yapıyor.normal mi ?birde bobregimde ağrı yapiyor sizce neden bi fikir verin lütfen korkuyorum? 
Reklam


2 Cevap

0 oy
(257 puan)

Ilacin  yan etkisi falan olabilir canim doktor banada vitamin ilaci verdi ama bende oyle bisey yok sadece bir saat sonra falan ondanmi kaynakli bilmiyorum cok az basim agriyo ve geciyo bi doktoruna danis :)

(60 puan)
Tamam canım fikrin icin sag olasın kontrole gittiğimde danisiriim doktora..
(257 puan)
Rice ederim canim :)
Reklam


0 oy
(97 puan)
Bende kulanıyorum daha hiç öyle olmadi yan etki yapmıştır doktoruna daniş canim 
(97 puan)
Kulanma ilacini  doktora yada eczaneye daniş  ara ver
(60 puan)
DOKTOR dedi saten kullan diye ama etki edince ara verdim bugün attim ağrı yaptı şiddetli ağrı ama
(97 puan)
Canım doktorun verdini biliyom  ben 6 tane ilaç kulaniyon ama daha hiç başım valan ağrımadı dönmesi sende yan etki yapmis ki dokunmuş  sana ilacı yazan doktora sor öyle devam et cocugunada zarar verebilir
(97 puan)
Reçetede yan etkileri yazar oku orayı ordada hemen eczaneye yada dr daniş yazar
Reklam


İlgili sorular

9 cevap 183 göst.
11 Kasım Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde Hikmetinyari (22 puan) sordu
2 cevap 134 göst.
4 cevap 100 göst.
30 Temmuz Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde Senem40 (3 puan) sordu
4 cevap 208 göst.
21 Haziran Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde Mrsyldrm (99 puan) sordu
Reklam


...