Bebek hareketleri-Hamilelik Dönemi Genel
237 göst.
Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde (119 puan)
yeniden açıldı

Merhaba 

2. Gebeliğim 17 haftalıgım ama bebeğimn hareketleri hissedlmiyor allaha şükür sorunda yok herkes diyor 2. Gebelikte daha net olur ama ilkte daha erken ve nette sizde nasıl bu haftalarda yada nasıldı ?

Gebelik haftası 17

6 Cevap

0 oy
(34 puan)

Canım herkeste aynı olmuyor.benimde ikinci gebeligim ama milletin dedigi haftalarda hissetmedim.Bebisin iyiyse sorun yapma bir iki haftaya hissedirsin bebisini.

0 oy
(1,934 puan)

Canım benim ilk hamilelik ben 16. Haftada hissettim ilk ama şöyle bir şey varmış bazı bebekler çok bazıları az hareket edermiş o yüzden değişebilir belki bir de kızlar az erkekler çok hareketli olur derler ne kadar doğru bilmiyorum ama benim ki erkek hareketli 

(46 puan)
Aynen katiliyorum bu yorumunuza. Benim ilk gebeligim ve 20.haftadan itibaren hissetmeye başladım. Annem bende 7.aya kadar hic hareket hissetmemis hatta bi terslik  var diye doktora gitmisler. Tamamen bebekten bebege gore degisiyor
(119 puan)
Zaten sürekli kontrole gidiyrm inşl sağlklıca kavuşuruz
0 oy
(3,140 puan)

En geç 19 haftada hissedersin. Kendini hissettirecek boyuta ve guce o zaman geliyorlar. Stres yapma. ;)

(119 puan)
İlkinde bayaaa fazla olunca insan korkuyor tabi
0 oy
(78 puan)

Bende 16. Haftanın içindeyim ikinci gebeliğim bnmde bendede tık yok haala sağlıklı olsunlarda geç hissettirsinler kendilerini yeterki Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inş.

0 oy

Suan bende 17+3 haftaligim bende buzamana kadar hic hissetmedim bende cok merak ediyorum nezman olacagini 

0 oy

Her bebek her hamilelik farklıdır korkmayın. Benim ilk gebeliğim şuan 19+4 deyim ama hissediyorum. Arkadaşım 23. Haftasında ilk kez hissetmişti. 


Doktorlar genelde zayıflar daha çabuk hisseder diyor belki alakası olabilir kilonuz nasıl?

İlgili bir soru bulunamadı
...