159 göst.
Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde (44 puan)
Adeti düzenli olan birinde gec dollenme meydana gelebilir mi sonuçta yumurtalama günü belli döllenmede ondan sonra baslamiyor mu yani gec dollenme nasil oluyor tam olarak
Reklam


3 Cevap

0 oy
(329 puan)
Yumurtlama gününden önce döllenme olduysa erken döllenme (sperm 72 saat yaşıyor) yumurtlama gününden sonra döllenme olduğunda geç döllenme oluşuyor. Geç döllenme oldu diye bebek eksik nadiren geriden geliyor, genelde açığı kapatıyor.
Reklam


0 oy
(271 puan)
Mesela ben 24 haziranda adet oldum doktorum 29 hazirana aldi adet tarihimi.Bebek o acigi zaten kapatio lakin doktor yine de bebegin gorunumune boyuna gore 6.ve 7. Haftada hesap yapio dogum zamanını ayarlamak icin.Beni 5 gun ileri attı mesela gec dollenme diye canm.
0 oy
(1,251 puan)
Benim adetim 2 gün geçti test yaptırdım kanda negatif çıktı. Devlete randevu almistim sonra bekledim 10 gun falan tabi her ihtimale karsi ilac almadim bu süre zarfında bir gittim hastaneye bebegin kesesi oluşmuş. Dedim doktor bey 1.5 önce kuretaj oldum daha normalmi dedi sıkıntı olmaz çok böyle durumlar oluyor. Şimdi doğumu bekliyorum :)
Reklam


İlgili sorular

Reklam


...