385 göst.
Hamilelikte Anne Sağlığı kategorisinde (5 puan)

33+5 haftalık hamileyim ve sağ kaburgalarım çok aşırı ağrıyor doktor ters olduğu için dedi ama öyle bir ağrı değil sanki kırık gibi ağrıyor sizce ne yapmalıyım bide benimle aynı şikayeti olan varmı siz, ne yaptınız?

5 Cevap

+1 oy

Bende de var o ağrı. Sol tarafımda. Ama yatınca ağrıyor. Normaldir diye düşünüyorum.  Kırık gübü değil de ince ünce batıyor gübi ya da et kemiğin arasına sıkışmış gibi. Yatmadığım zamanlarda sıkıntı yok çok şükür . Dayanılmaz nir ağrıysa doktora görün derim. Çok bir şey yapabileceğini sanmıyprum ama az daha dayanmak en iyisi gibi. 

Doktor hâlâ dönmediği için var ağrıların dedi kafası baskı yapiyomuş. Ama minicik bı kafa o kadar baskıyı nasıl yapabilir bilmiyorum. Bnmkide oturunca ve yatınca ağrıyor. Ama mecbur yapacak bişey yok :)
(5 puan)
Ben de 31 haftalık hamileyim. Aynı şikayet bende de var. Doktor bana da kafası baskı yaptığı için dedi
Sizin ki büyük benim 10haftalık hamileliğim de başladı kemik resmen batıyor oturduğum zaman nefesimi kesiyor
0 oy

Bende aynı 33+5 haftalik hamileyim canım çok oturduğum zaman oluyor benm. yatıp dinlendiğin zamanlarda da mı oluyor senin?

Yatıp dinlendigim zaman çok fazla yok ama yatarken hareket edersem çok ağrıyor :)
0 oy
(108 puan)

Sırt agrısımı oluyo 

0 oy
(108 puan)

Sırt agrısımı oluyo bnde de oluyor 

0 oy
(126 puan)

Evet biz de aynı şikayette muzdaribiz bnd 33 +3um bazen sağ kaburgamın altına giriyor ve batıyor çok rahatsız edici biraz doğrulup rahatlamaya çalıyorum yani yapacak bse yok malesf sabret

...