469 göst.
Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde (334 puan)
yeniden gösterildi

Ankarada 4 boyutlu ultrason olan bir hastane arıyorum bilgisi olan var mı ?? Cinsiyet için gideceğiz 24. Haftadayiz doktorun biri kız biri erkek dedi kafamız çok karışık haliyle hazirlik yapamıyoruz.. varmı bu konuda bilgisi olan ?

3 Cevap

0 oy
(453 puan)

Ali ipek var bir numara doktor ama hangi hastane olduğunu unuttum 3 sene önce gitmiştim canım

(334 puan)
Hemen araştırıyorum şimdi hangi hastanedeymis çok teşekkür ediyorum
(32 puan)
Ali ipek atatürk eğitim araştırma hastan3sinde
0 oy
(3,340 puan)

Ozel bilgi hastanesine gidebilirsin bende oraya gittim çok hareketli olmasına ragmen gördü ve soyledi. Doktorumuz da pek bı kibar konuşkan bilgi veren. İçeri eşinle de girebiliyorsun.  Dedigi gibide oğlum oldu. ;) 4 boyutlu oluşuda butun organlarina a'dan z'ye de bakiliyor . Kilo boy ölçümü yapiliyor vs vs. Bilgilenmiş olursunuz. 

(3,340 puan)
Eşin girer girer içeri. Ben her gittiğimde bayanlar eşleriyle giriyor . Bende girdim hiç çıkartan girmesi yasak diye olmadi. Normal rutin kontrol olarak da randevu alsanda olur aslında. Cinsiyetini normal muayeneye giden arkadaslarim da var öyle cinsiyeti de bu annesi diye söylemiş. Cinsiyeti için ayriyetten para alinmiyor. Normal muayene ücreti 65 lira ama %20 indirim uygulaniyormuş artık ne kadara iniyor fiyat bilmiyorum. Gidersin rutin kontrol için geldim dersin birde cinsiyetine baktırmak istiyorum her doktor başka bişey dedi dersin. Bakarlar.
(334 puan)
Yarın bi arayım bakalım ne diyecekler ona göre de randevu alayım kız erkek hiç önemli değil aslında ama işte insan hazırlık yapamiyor böyle olunca yoksa sağlıklı olsun da kuzum cinsiyetinin bir önemi yok bizimkisi merak işte her anne baba gibi bizde bilmek istiyoruz ona göre isim bulalım ona göre hazırlık yapalım :)
(3,340 puan)
Herşeyin fiyatini bilmiyorum ama numarayı yukarda yazdım. Arayıp sorabilirsin. Ne için gitmek istiyorsan. Ama normal rutin kontrol SSK 65 emekliye 50 lira. Şimdi anneler günü olduğu için ay sonuna kadar %20 indirim uygulanıyor
(3,340 puan)
Sizde haklisiniz. :) İnsan meraktan catliyor. Her bebek kiyafeti çekici geliyor. Hazırlık tabiki sart. İsim şart. Hakkınız olarak bilmek istemeniz çok normal. İnşaallah ogrenirsiniz. Mutlaka giderseniz haber verin. Doktor cinsiyetini görünce nerden anladınız diye sor aklında takılı kalmasın . Benmki erkekti ben pipisinin fotoğrafını istedim :)) gözle görülür zaten bakınca belli ne olup olmadığı. :)
(334 puan)
Bu sefer kesinlikle soracağım daha detaylı bilgi alacağım zaten ilk gittiğim zamanda derdimi anlatırım hastane hastane geziyorum hepsi başka birşey söyledi siz bari net bir bilgi verin bana derim :) kesinlikle öğrenir ogrenmez haber veririm tekrar çok teşekkür ediyorum bilgiler için :)
0 oy
(1,938 puan)

Canım özel koru hastanesine gidiyorum Hüseyin beye memnunum fotoğraf da veriyor hatıra kalıyor hatta renkli de şimdiden kime benzediğini biliyorum :) 

(334 puan)
Hüseyin bey favori doktorlarımdan zaten çok ilgili bir doktor daha önce gittim doğum içinde onu düşunuyordum sonra özel odalı bir üniversite hastanesi bulunca oraya devam etme kararı aldım Bugün bilgi hastanesini ariycam arkadaşın tavsiye ettiği doktor için eğer orda da Ogrenemezsem bana yine Hüseyin bey yolu gözüktü demektir  :)
(3,340 puan)
Aradinmi canım :) sordunmu yada randevu tarihi aldinmi
(334 puan)
Yok canım arayamadım misafirlerle boğusuyorum iki gündür kapıya yazi asacağım artık hamileyim misafir kabul edemiyorum diye :D :D mesai saati bitmeden ariycam inşallah bugün en geç yarın randevu almış olurum :D mutlaka gidicem :)
(334 puan)
Aradım bugün %20 indirim yalnızca muayene ücretleri için geçerliymis 4 boyutlu ultrason tekli gebeliklerde 200 ikiz gebeliklerde 250 TL imiş eşimin izin günune göre yarın tekrar arayıp haftaya randevu alacağız :)
(102 puan)
Merhaba canm izel bilgi hastanesine gttiniz sanirim bende 4 boyutlu ultrason cektirmek istiyorum tam olarak ne yapiliyor banada soylermsn

İlgili sorular

1 cevap 159 göst.
4 cevap 300 göst.
...