179 göst.
Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde (60 puan)
Hanımlar önümüzdeki hafta detaylı ultrasona giricem nasıl yapılıyor bilgi verebilirmisiniz sonuçları hemen alabiliyormuyuz ?  
Gebelik haftası 18+6

6 Cevap

0 oy
(1,538 puan)
Evet hemen soyluyo o anda sana normal bildigin ultrasonla bakio 
(60 puan)
teşekkür ederim :)
0 oy
(36 puan)

Normal ultrasondan bakar gibi bakiliyor sadece uzun suruyor benim yarim saati gevmisti. Adi ustunde detayli sekilde inceleniyor bebis:)

(60 puan)
teşekkür ederim cevabınız için her aşamasını merak ediyorum ilk olunca birde :)
0 oy
(213 puan)
15 20 dakika falan sürüyor canım bebeğin hareket durumuna bağlı organlarının incelenmesi için pek hareketli olmaması gerek :) sonuçlar direk kadın doğum doktorunun ekranına gidiyor :)
(60 puan)
çok haraketli benimkisi demekki uğraştracak biraz :)
0 oy
(696 puan)
Karından bakılıyor normsl muayene gibi canım. Sonuçta hemen çıkıyor eline veriliyor. Doktor sürekli konuşuyor zaten seninle şurssı kalbi şurası eli aysğı vs.. Benimki yarım saat sürmüştü
(60 puan)
teşekkürler  :)
0 oy
(2,852 puan)

Evet canım normal ultrasona giriyorsun ama damarlarından tut parmak uclarına kadar herşeyine bakıyor yüzünü bile gösteriyor uygun pozisyondaysa iç organları kalbinin odacıklarına kadar bakıyor cok değişik cok güzel birşey sonucuda hemen alıyorsun hatta bazı hastaneler cd veriyormuş bunun için yeni duydum eger bilseydim bende isterdim 24+4 olduk biz Allaha şükür prensesim cok sağlıklı :)

(60 puan)
maşallah allah sağlılla kavuştursun bebişlerimizi  bizlere her ultrason zamanı deli gibi heycanlanıyorum bu sefer doya doya göreceğim o zaman ne güzel :))
(2,852 puan)
Evet yaklasık yarım saat kadar en ince ayrıntısına kadar göreceksin tadını çıkar :)
0 oy
(2,896 puan)
evet hemen veriliyor. uzman doktor yarım saate yakın karından ultrason ile bebeğin tüm organlarını milim milim inceliyor canım

İlgili sorular

6 cevap 246 göst.
5 cevap 302 göst.
4 cevap 209 göst.
...