308 göst.
Hamilelik Alışveriş kategorisinde (16 puan)

Sizce hangisi daha kullanışlı olur arkadaşlar uzun bir süre kullanmak istiyorum sağlamlık açısından da. Yardımcı olurmusunuz :);)

image

image

Gebelik haftası 30

6 Cevap

0 oy
(640 puan)
Park beşiği tercih ederm cnm. Bnmki parkbeşiğin sallananlarndandı oğlum 3.5 yaşına kadar yattı. Nasibse şimdide kullanıcm. 
(212 puan)
İlk çocuğum olduğu için bilmiyorum. Ben de park beşik düşünüyorm ama aklıma takılan şey alt taşıma kapasitesi 15 kg yazıyor ya çok az değil mi? Yatağın ağırlığı vb bebek nssil 3 4 yaşına kadar uyuyor.
(640 puan)
Valla bn kullandm cnm oğlum 13 14 kiloydu. Zatn beşik taşımamaya başladnğnda belli oluyo. 13 14 kilo çocuğn ağırlığı demk istiyo cnm beşiğin ağırlığı değil.
(212 puan)
Yok zaten çocuğun ağırlığı ama yatağın yorganın ağırlığı falan da olur diye düşündüm de iyi bakalm kullanılıyorsa guzel
(640 puan)
Kullanırsn cnm. Bnmki ilk günki gibi duruyo maşşallah bide yıkadm güzelce mis ;)
0 oy
(924 puan)

Park besik aldim canim görseldekinin hemen hemen aynisi bugün kurdum çok guzel oldu :) ileride oda yapacaksan park besik tavsiye ederim. Bir de ailem sehir disinda kapatip götürme imkanim var.

0 oy
(198 puan)
Benim çevremdekiler hep park beşiği öneriyor bunun fiyatı biraz pahalıymış 
0 oy
(2,227 puan)
Ben ahşap olanı aldım yatağı ve uyku seti içindeydi memnunum kullaniyorum.park alacaksan da zaten bu beşiği al Kraft en iyisi kumaşı da en iyi olan Kraft diğer park besiklerin kumaşı haşır hışır ses çıkarıyor kullanan arkadaşlarımın hepsi bebeği çok terlettiginden şikayetçi ama Kraft öyle değil kumaşı çok güzel verdiğin paraya değer bende alacaktım eşim illa ahşap olsun diye tutturdu ama ahsaptanda çok memnunum 
0 oy
(36 puan)
Ben de kraftin bu rengi ve modelini aldım içi baya geniş ve rahat kumaşı da çok güzel tayinciler için çok kullanışlı oluyor kurulumu çok rahat 
0 oy
(107 puan)
Park besık daha kullanışlı canım, işin bitince toplayıp kenara kaldırabiliyorsun, ben oyle yapmıstım sımdı tekrar cıkarttım 3. İçin

İlgili sorular

2 cevap 371 göst.
7 cevap 951 göst.
...