125 göst.
Hamile Kalamama kategorisinde (14 puan)

Yumurta tembelliyim yuzunde tedavi goruyorum her ay yumurtami takib ediyorlar..boyle tedaviyle ne kadar zamana hamile kalan var?

7 Cevap

0 oy
(42 puan)

Bende adet düzensizliği nedeniyle doktora gittim ilk defa evlendikten sonra gitmiştim doktor tembellik var dedi başta aklıma takıldı sıkıntı olur mu acaba diye ama ilaç vermişti doğum kontrol ilacı yla folik asit dedikten 3 ay sonra hamile olduğumu öğrendim çok kafana takma bence kısa zamanda istediğin olur inşallah :)

0 oy
(187 puan)
Ben 2. Ayımda hamile kaldım.. Polikistik over hastasıyım 
(133 puan)
Bende polikistik over var inofolic kombi verdi canım folik asit kullandın mi sen ?
(187 puan)
Evet gynositol  kullandım iki ay..
(133 puan)
Adetlerin düzenli miydi peki
(187 puan)
Hayır düzenli değildi.. Senede 3 veya 4 kez bazen oluyor bazende ilaçla adet oluyordum.. Doktor yumurtalıklarımın çok yavaş olduğunu söylemişti.. Çok zor hamile kalırsın demişti.. Ama şu anda biri ikiz olmak üzere 5.kez hamileyim :D
(133 puan)
Maşallah :)) Allah bağışlasın
0 oy
(6 puan)
Benim yumurtalık rezervim azdı amh değerim 1.06 doktorlar acil tüp bebek dediler kendimi bu merkezlerde buldum ardından miyom varmış tam bebeğin tutunacağı yerde ameliyatımı oldum ve incir kürünü uyguladım;yumurtaların berbat diyen dr ameliyattan da sonra gördüğüne inanamadı şu an o yumurta ile 5+6 günlük hamileyim..
(128 puan)
Ailenize haber verdiniz mi güzel haberi  daha erken mi sizce bende 6 haftaligim
(6 puan)
Hala bende vermedim doktorum sabredin kalbini bir duyalım dedi o yüzden sabredicez bakalım :)
0 oy
(57 puan)
6 ay bu şekilde yumurta takibi yaptırdım hiç mir sonuç alamadım her gittiğimde yumurta yok yeteri kadar büyümemiş dediler psikolojim bozuldu resmen bir iki insanın tavsiyesi üzerine çakşır kökü suyu ve ovulasyon testi kullandım ilk ay hamile kaldım çok şükür 6+3 olduk 
0 oy
(42 puan)
Bende de adet düzensizliği vardı. Polikistik hastalığının azda olsa belirtileri vardı. 1 yıl tedavi gördükten sonra adetim düzene girdi ve şimdi hamileyim.))
0 oy
(42 puan)
Bende adet düzensizliği vardı. Polikistik hastalığının azda olsa belirtileri vardı. 1 yıl tedavi gördükten sonra adetim düzene girdi ve şimdi hamileyim.))
0 oy
(42 puan)

<3Bende adet düzensizliği vardı. Polikistik hastalığının azda olsa belirtileri vardı. 1 yıl tedavi gördükten sonra adetim düzene girdi ve şimdi hamileyim :)

İlgili sorular

1 cevap 46 göst.
10 cevap 426 göst.
...