688 göst.
Hamile Kalamama kategorisinde (23 puan)

image

arkadaşlar gitti gidiyor da buldum 20 adet 30 tl bu marka kullanan var mı? Birde kutu üzerinde iki test diyor emin olamadım 20 adet 30 lira olur mu alan varmı ?

12 Cevap

0 oy
(36 puan)
20 test ovulasyon 2 testte gebelik testi ben hiç kullanmadım
(23 puan)
Yani bu şekilde satılıyordur dimi gece gece kaziklanmak istemem :D
0 oy
(498 puan)
Eşim n11 den yaklaşık 50 kutu filan almisti bundan. Her kutudan 2 tane test çıkıyor. Ne gerek var bu kadar fazla demiştim ama 6 ay bebeğimiz olmadı ve hepsi bitti. Sürekli baktığın için çok gidiyor. Fiyatını hiç hatırlamıyorum. 1 sene oldu neredeyse. 
(23 puan)
Benim anlamadığım şu canım 20 adet 30 tl mıdır ben yanlış anlayıp kazıklanmak istemiyorum da :D
(498 puan)
Yanlış yonlendirmeyeyim piyasayı araştır bakalım. Başka sitelerden de bak. Ama çok pahalı bişey değil zaten bunlar fiyatı iyi gibi.
(23 puan)
Bayağı baktım canım çoğunda hep bu marka var ve fiyatlar aşağı yukarı aynı bilgilendirmen için çok teşekkür ederim. Inşallah ben ve isteyen herkes anne olur..
(498 puan)
Rica ederim.  İnşallah Allah gönlüne göre versin herkesin.
0 oy
(32 puan)
Evet canım 2 adet yazan gebelik testi. Ama bunlari kullananlar genelde test hatalı falan diyo eğer düşünürsen instada satış yapan sayfalar var ben birgebeningunlugunden almıştım 30 adet 3 ay yetmişti sonunda güzel haberi aldım şükür araştır istersen:)
(23 puan)
Sipariş verdim şimdi canım kullanıcı yorumlarına baktım genelde memnun kalan olmuş 30 lira da uygun geldi. Instagram kullanmıyorum canım ben
(32 puan)
Anladım canım inşallah güzel haberlerini alırsın
0 oy
(57 puan)
İnstgtamda bir bayandan almıstım bende 30 ovalesyon 2 gebelik testi 65 vermiştim kullanmak nasip olmadı tabi
0 oy
(133 puan)
Ben kullanıyorum canım bu marka gerckten güzel.  Benim aldığım 50 adetti 60 tldi gittigidiyor'dan almıştım bende . 
0 oy
(155 puan)
Canım istegramda birgebenin günlüğü  var Ebru Ceylan diye o bu konularda çok yardımcı oluyor ve satigi paketler çok uygun bir sürü oluyor hemde pakete oraya goz at derim bende istemiştim rahatlıkla da siparis verebilirsin bide çok yardımcı oluyor bu konularda
0 oy
(373 puan)
Bende bundan kullandım canım. Fiyatı dogru. Ovulasyon testi bu gebelik testi değil. 2 test dediğide pakette 2 tane test var onu söyluyo
0 oy
(22 puan)
Ben kullandım canım 5 adet gebelik testi oluyor her kutuda iki ovilasyon testi var ben 50 TL almıştım sen iyi almişsın 
0 oy
(128 puan)
Kullandım almalisin canım gayet olması gerektiği gibi kitler var içinde gebelik testleride var 5 tane olması lazım al düşünme bile adetin bittigi gün de kullanmaya baslarsin
0 oy
(67 puan)
Ben de n11 den almıştım. Aynı marka. Bunları kullanarak yumurtlama tarihimi doğru gördüm ve hamile kaldım. Mesela hamile kaldığım ay bir gün erken gerçekleşmişti yumurtlama. Telefon uygulamalarını takip etsem sadece ya da klasik 14 gün takibiyle muhtemsşsn o ay hamile kalamadım. Ben çok memnun kaldım üründen. 
(23 puan)
Cevabın için teşekkür ederim canım siparis verdim bugün regl 6. Yani son günü inşallah en kısa zamanda gelir bende mutlu sonucu alırım:)
(67 puan)
İnşallah :)
0 oy
(134 puan)
Daha uyguna da düşüyor bazen. Ben kullandım. Sorun yok. Yanında gebelik testi de veriyor. Ayda 30 bitiyordu bende valla 
(23 puan)
Canim sen 1 ay boyunca hergun mu test yaptın? Ben günde 2 kez diye biliyorum yanlış biliyorsam beni aydınlatın lütfen:)
(134 puan)
Yumurtam adete yakın gelişiyor :)
0 oy
(3 puan)
Bu ovulasyon testi gebelik testi mi istiyordun
(23 puan)
Ovulasyon istedim canım 2 adet gebelik testi hediyeymiş. Ben bu test ortalamasının fiyatlarını bilmediğim için hamilelik test e kıyasla çok ucuza geldiğini düşündüm yani dolandiricilik mıdır diye tereddüt etmiştim ama değilmiş kargom inşallah bayram sonrasında gelicek :)
(3 puan)
Inşallah canim allah gönlüne göre versin
(23 puan)
Allah razı olsun güzel dilekleriniz için inşallah bende ANNE olurum..

İlgili sorular

...