278 göst.
Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde (12 puan)
düzenledi
Babynest çok gerekli midir? Beşikte ya da anne yaninda kullanmak lazim mi yoksa bebeği direkt icine yatirabilie miyiz?
Gebelik haftası 21+2

4 Cevap

0 oy
(62 puan)
Selam :) bende burda okuyup ikna olup siparis verdim. En cokta misafirlikte vs kendi yatagi olur rahat edio, her gittigimiz evde baska yatakta yatmasin die aldik demislerdi. Bide set alirsan puset ortusu minderi vs bebek arabasi icin iyi oluyomus. Benimki yolda ins bayramdan sonraya gelicek :) bu arada tek babynest almayi dusunuosan bime iki uc haftada bir 50 tl ye gelio cok gzl bilgin olsun
(182 puan)
Bende siparis verdim eltim kullaniyor bebegine cok memnun internettede set olarak indirimdeydi  bayramdan sonraya kaldi kargom artik.
(12 puan)
Teşekkür ederimm
(191 puan)
Aaa bende yorumu okumadan bim demistim :)
(231 puan)
Ben 10 haftalık filan hamileyken bimde görmüştüm. 50 liraydı. Zaten alacaktım aklımda vardı ama ebebek'in magazasinda 200 liraydı almamıştım. Bimdekini direkt aldım ve çok beğendim. Herşeyi çok güzel.
0 oy
(855 puan)
İlk bebeğimde kullanmadım ihiçtiyaç da hissetmedim. Bunda da almayacağım,Puseti hem araba koltuğu hem de gittiği yerde içine yatırmak için kullandım. Ama almak isterseniz çok da pahalı birşey değil ve her bebeğin ihtiyacı farklı 
(12 puan)
Teşekkür ederimmm
0 oy
(1,051 puan)

https://youtu.be/ZyEheqp2VTc


Linkte ev yapimini anlatiyor.bayildim

(12 puan)
Teşekkür ederimm
0 oy
(191 puan)
Bende bimden almıştım misafielikte ya da uzun yolda yatiririm araba da diye dusundum. Cunku tayinciyiz senede 2 kere 12 saatlik yola gidiyoruz. Belki beşiğinin icine bile koyarim dedim. Bim e uyguna geliyor bide cok güzel onu takip edebilirsin tabi kapmazlarsa:)
(12 puan)
Teşekkür ederimmm bimden almak bir savaş resmen
...