210 göst.
Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde (134 puan)
Evet kızlar sizde nasıl ne zaman kaç gün önce başladı belirti

6 Cevap

0 oy
(91 puan)
Kişiden kişiye değişir sanırım benim adetten Bi iki gün önce beyaz akıntım çok olmaya başladı ve birgün öncede başım döndü aşırı ama hiç şüphelenmedim adet günü test yaptım silik çizgi sonra hastaneye gittim kan verdim hamileyim :) darısı başına inşallah 
(91 puan)
Amin canım sen kaç haftalıksın
(159 puan)
6+6 canimm
(91 puan)
Daha küçükmüş cinsiyet merakın başlamıştır şimdiden
(159 puan)
Hiç cinsiyet YK aklımda inan sağlıkla büyüsun yeter
(91 puan)
Öyle tabi önce sağlık
0 oy
(231 puan)
Ben kurtajdan 40 gün filan sonra hamileyim hissediyorum diye ortalıkta geziyordum.bas dönmesinden duramıyordum çünkü ama eşim  inanmıyordu hamile olduğuma adetime daha 8-10 gün vardı testte yapamadım mecburen adet günüme kadar sabrettim. Adet günü testte silik çizgi çıkmıştı. 
0 oy
(1,934 puan)
benim 10 gün önce bulantım olmaya başlamıştı çok erken diye düşünmüştüm biraz daha bekleyip 6 gün varken erken tedt yaptım çok silikti kan verdim ve netleşti şuan 35+1 deyim eğer döllenme gerçekleştiyse erken belirti olabilir canım hayırlısı olsun inşallah :)
0 oy
(243 puan)
benim belirtilerim olmustu canim nefes darligi hissetmistim kasiklarimdada ufak ufak agrilarim oluyodu 5 gun kalada yapmistim silik 2. cizgi cikmisti
0 oy
(1,168 puan)
Butun belirtiler adet olacakmis gibi oluyor.Ayirmak cok zor.Hamilelik ogrenilip biraz zaman gectikten sonra ortaya cikan belirtiler daha farkli.
0 oy
(2,768 puan)
Canım senin psikoljik geçen ayda böyle yaptın hayal kırıklığı na uğradın hele bi bekle adetin geçsin  3-4 geçsin öyle yap testini o kadar erken  belirti adet haberciside olabilir.
(134 puan)
Belirtim hiç yok zaten normal sordum bilgim olsun diye psikolojik değil :)hayal kırıklıpına
uğramadım  sadece umutlandım ee buda olmazssa olmaz

İlgili sorular

...