286 göst.
Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde (210 puan)
Kizlar benim bebeğin hareketlerinde azalma var. Yani dokununca bazen tepki veriyor yada o kadar hafif hareket ediyor ki karnıma bakınca titrediğini görüyorm. Bel ve sırt ağrım da geçmek bilmiyor. Sorum şu, boyle devam ederse bu süreçte devlette veya özelde acile gidildiğinde ultrasona verirler mi? Kalp atımı vb. Gidenler tecrübesini söyleyebilir mi? 
Gebelik haftası 34+5

5 Cevap

0 oy
(507 puan)
Neden almasınlar 
(210 puan)
Daha önce kivrandigm halde ultrasona verip bakmadılar yarını beklediler falan diyen duydum bizzat. Genel de öyle mi merak ettim.
0 oy
(108 puan)
Devleti bilmiyorum ama özelde direk bakıyorlar. Nöbetçi doktorun yaptığı ilk iş ultrasondan inceleyip kalp atışlarını dinletmek oluyor. 
(210 puan)
Teşekkür ederim canım, ben de gidersem ona göre rotami cizeyim:)
0 oy
(34 puan)
Iki gun once ben acile gittim hareket etmedi ve agrim vardi beni alttan muayne etti aciklik varmi diye birde ntsye bagladi. Ben ultrasonla bakilmasini istemistim ama poklinige gelin dendi randevu da bulamadim. Agrimin sebebini de ogrenemedim. Kadim dogum doktoru olmasin ragmen ebe ilgilendi. Hic memnun kalmadim. 29 haftalik gebeyim.
(210 puan)
Devlete mi gittin canım, nerede yaşıyorsn
(210 puan)
Bahsettiğim şey tam olarak buydu
(34 puan)
Özel degil cnm devlet hastanesi bulundugum ilcede ozel hastane yok . Haziranin 3 unde randevu bulabildim agrim ara ara devam ediyr surekli yatiyrm
(34 puan)
Izmirde yasiyrm ama sehir merkezine uzagim
(210 puan)
Anladım canım Allah kolaylık versin inşallah
0 oy
(98 puan)
Bakiyorlar tabikide o riski alamazlar ne devlet nde özel 
(210 puan)
Anladm canım teşekkür ederim
0 oy
(135 puan)
Canım ben dün gittim acile az az su geliyordu akıntı ile birlikte ultrasonla baktı nst baktı alttan mauayne etti gerekli tüm şeyleri yapiyorlar. Sağlık ocakları kapanmıştır ama öyle durumlarda onlarda da kalp dinleme aleti var dinliyorlar daha portatif birşey tabi ama iç rahatlatıyor birkere gitmiştim hareketsizlesince
(210 puan)
Devlete gittin değil mi canım
(135 puan)
Özel canim

İlgili sorular

6 cevap 411 göst.
1 Haziran 2019 Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde Umudummm (359 puan) sordu
8 cevap 320 göst.
11 cevap 537 göst.
...