202 göst.
Hamilelikte Bebek Sağlığı kategorisinde (14 puan)
düzenledi
Merhaba, 19+6 günlük hamileyim. Bebek hareketlerini iki gün öncesine kadar dalgalanma,pıt pıt atma şeklinde arada hissediyordum. Fakat dün ve bugün hiç hissetmedim. İlk gebeliğim olduğu için ister istemez tedirgin oluyorum. Aynı durumu yaşayanlar var mı tecrübeleriniz nelerdir? Acile gitmem gerekiyor mu ? 
Gebelik haftası 19+6

4 Cevap

0 oy
(499 puan)
Canım pozisyonu farklıdır ondan hissedemiyot olabilirsin birde ilk gebeliğin biraz daha büyüsün daha çok hissedersin canim
0 oy
(211 puan)
Kuzum bende 2 gün önce senin dediğin gibi hissettim ama korkma haftamiz daha küçük yakında hissederiz 
0 oy
(426 puan)
Yok canım korkmana gerek yok bol su iç tatlı şeyler ye sonra uzan hareket ettiğini görürsün inşallah hem zaten ilk gebeliklerde 24.haftaya kadar net hisedersin içini rahat tut canım..
0 oy
(30 puan)

Bende 18+6 haftalığım şuan 15. haftadan beri normalde hissediyorum bazen bir iki gün sessizleşiyo kendine has bir düzeni var ilk başta bende çok tedirgin olmuştum ama alıştım artık bu haftalarda normal olduğunu söylüyorlar bence tedirgin olacak bir şey yok ama yinede takip et. Hareket ettiğinde saymaya çalış ben öyle yapıyorum takvime not alıyorum genel tabloya bakınca kendine has bir düzeni olduğunu öyle anladım :)

(368 puan)
aynen oyle ben 14 haftada hıssettım ıkıncı bebege hamılr olan kadınlar tecrubelı oldugu ıcın erken hıssedıyo yoksa ılkı ıkıncısı dıye bısey yok 17 haftalık olduk baya hıssedıyorum :) bazen 2 gun bısey yok bazen se sureklı hıssedıyorum cok guzel bı hıs :)
(30 puan)
Benimde ilk gebeliğim ama zayıfım sanırım ondan dolayı erken hissediyorum:)
...