614 göst.
Hamilelikte Bebek Sağlığı kategorisinde (71 puan)

Merhba arkdslar ilk gebeligi down sendromu olup 2. Gebeligindede tekrarlayan oldumu ilk gebeligimde beni zehirleme.devresindeydi artik 21 kilo vermistm 2 ayda :( suan 6 haftalik hamileyim korkuyorum :( hersey Rabbimden elbette ama yasadiklarm cok zordu Rabbim hayirli evlatlar nasip etsin saglikli sihhatli isteyen butun ailelere insallah.. 

Reklam


3 Cevap

0 oy
(79 puan)

Numaranizi atin guruba ekleyelim konuşalım 

Reklam


0 oy
(116 puan)

Ilk bebeğini doğdu mu canım ?

Benim annem 38 yaşında bir hamilelik yaşadı bebek %80 engelli bir erkek bebekti down sendromu, ense kalınlığı vardı annem o sırada kontrollerine doğan hastanesine gidiyordu kürtaj konusunda çok zorladilar biz kız kardesler olarak anneme çok destek olduk ve bebek yanlış hatırlamıyorsam 5.ayda anne karnında öldü. Annem sans eseri gene hamile kaldı 40 yaşın da ve çok sağlıklı bir kız çocuğu oldu :) şuan 8 yaşında. 

0 oy
(1,142 puan)

Canim down sendromunun neden oluştuğu kimden sebep oluştuğu veya genetik faktörü bilinmiyor yani dış gebelik geçiren kadin tekrar geçirme olasılığı yüksek ama down sendromu tamamen bilinmez birşey. Yanı ilki öyle diye sende tekrar oluşma ihtimalinin artrigi gibi bir araştırma sonucu yok. Kalbini ferah tut iyi düşün insallah..

Reklam


İlgili sorular

6 cevap 368 göst.
5 Aralık Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde Burcukcmn (10 puan) sordu
6 cevap 257 göst.
9 cevap 291 göst.
4 cevap 391 göst.
Reklam


...