384 göst.
Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde (1 puan)
Merhaba, Bugün kontrole gittim tam olarak kaç haftalık olduğu net olmamakla birlikte 5-6 haftalık gibi düşünüyoruz. Rahim 14 mm dedi ancak kalp atışını duyamadik, benzer durumlar yada yorumunuz var mı.kalp atışı duymak için çok erken mi.

6 Cevap

0 oy
(90 puan)
Erken canım 9 haftalık olunca duyanlar var bende o haftalarda duymadım 8 haftalık ken duydum kalp atışını inşallah sende duyarsın
(32 puan)
yeniden gösterildi
Benimde 5+3 günlük canım benim kesemde 14 mm ama bebek için erken dedi doktorum erken daha
(1 puan)
İnşallah sağolun ya
(6 puan)
Merak etme daha çok erken 7-8haftada duyuluyor bende öyle duydum 5haftada kese olur korkucak bir şey yok
0 oy
(74 puan)
Ben 6 haftalıkken duydum ilk gittigimde doktora
0 oy
(9 puan)
Canım hiç endişelenme bende aynı durumu yaşadım beşinci haftada sadece kese göründü doktor boş kese dedi ileriki haftalarda kesenin dolacağını söyledi folik asite başlattı günde 1 tane kullandım yedinci haftada gittiğimde bebeğimide gördüm kalp atışınıda duydum şükürler olsun sakın endişe yapma boş yere çünkü önce kese oluşur daha sonra bebek keseye girer evreler bu şekilde. Altıncı haftanın sonunda ya da yedinci haftada bebeğini görüp kalp sesini duyacaksın. 
(1 puan)
Yaaa inşallah söylediğiniz gibi olur çok sağolun
0 oy
(129 puan)
Ben 6+5 te duydum vajinal ultrasonla. Ama kisiye ve gec yumurtlayip yumurtlamadigina gore degisiyor. Endise etme bir sonrakinde duyulur insallah daha cok ufak. 
0 oy
(56 puan)
8. Haftada kalp atışını duymak için çağırıyor doktor. Biz 6+4'te çok cılız bir şekilde duyduk doktor 8. Hafta yine gel o zaman bir daha dinleyelim dedi.. Lütfen korkmayın henüz erken rabbim korktuğunuza ugratmasın 
0 oy
(6 puan)
Yok canım merak etme daha çok erken bende 7 8 hafdada duydum inşallah duyarsın sende 

İlgili sorular
...