195 göst.
Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde (525 puan)

11 haftalık hamileyim ilk hamileliğim. Bir an önce hareketlerini hissetmek istiyorum. Daha çok var mı kaç haftalıkken hissettiniz. 

Gebelik haftası 11
Reklam


3 Cevap

0 oy
(418 puan)

17 de hissettim ilk kez. 

(525 puan)
Daha çok var :(
(418 puan)
Canım 12. Haftandan sonrası gerçekten hızlı geçiyor. Göbeğin büyüyor ilk trimester dönemimdeki bulantı kusmalar falan bitiyor ve düşük tehlikesinden uzaklasıyorsun. Ondan sonra kafan rahatlıyor ve zaman akıp geçiyor. Daha dün gibi aklımda 9. Haftam geçmiyor zaman diyordum şuan 21+5 deyiz. Sende sağ sağlim inşallah kavuşursun yavruna
İnşallah ben de zaman çabuk geçsin istiyorum bebeğim 10 haftalıkken bir hafta sonraki yazıları okuyup sanki o hafta gibi soranlara öyle demek istiyorum şimdi 11 hafta ama 12 hafta gibi davranıyorum ama zaman geçmiyorum. İlk gebeliğim olsun diye hiç acele etmedim üç yıl yapmadım olunca da herkesten daha çok anne kesiliyorum. Her şeye ağlıyorum.
(418 puan)
Benimde öyle oluyor. Şuan bile söz konusu doğmamış çocuğumken aslan kesiliyorum. Sizi o kadar iyi anlıyorum ki. Ilk öğrendiğimde kanda 5 haftalık dediler 1 hafta sonra hastaneye gittim 5 hafta 3 günlük dediler. O kadar kötü olmuştum ki nasıl olur bu diye. Sonra zaman geçmemeye başladı. Kalbini duyucakmıyım büyüyecek mi bana tutunucakmı derken şimdi sağ sağlim doğsun diye dua ediyorum. Çok samimi söylüyorum cinsiyetide öğrendikten sonra günler hızla akıyor.  Allah sizede bu günleri gosterir inşallah.
Reklam


0 oy

Bnde 17 haftalık hamileyim  ama daha hiç hissetmedm  ne zmn hissedilir 

0 oy
(345 puan)

İlk gebeliklerde 20.haftayi buluyor canım zayif olan insanlar daha cabuk hissediyormus o yüzden 16-22 hafta arası diyorlar ikinci hamilelikleri olanlar 16dan öncede hissedebiliyormus tabi :) 

Teşekkür ederim
Reklam


İlgili sorular

3 cevap 64 göst.
4 cevap 240 göst.
31 Mart Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde misafir sordu
Reklam


...