173 göst.
Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde (285 puan)

Arkadaşlar hamilelik çatlaklarımı bilmiyorum ama bacaklarımda bikini bölgesine yakın yerde çatlaklar oluşmaya başladı kırmızı renkte hamilelikten mi kaynaklı yaşayan var mı benim gibi karnımda şimdilik çatlak yok. 

Gebelik haftası 25+3
Reklam


4 Cevap

0 oy
(416 puan)

Ah ahhh senin kadarken benimde yoktu hatta dedimki ne guzel catlak bende olmadi ne kadar esnek bir karnim varmis 7.ayi bitirdim 8maya giris yaptim ne olduysa hemende 1 hafta icinde oldu.komple catladim :) seviyorum catlaklarimi.bana kizimin hediyesi onlar.bana anne oldugumu hatirlatan cizgiler.

(285 puan)
Karnımda olmasını bekliyorum da bacaklarımda beklemiyordum açıkcası. Maalesef neredeyse hamilelik kilolarını sanırım bacaklarıma aldım :( zaten balık etli biriydim şimdi bacaklarıma bakınca daha da moralim bozuluyor :(
(416 puan)
Hic bozma moralini hic benimde oldu dedigin bolgede genisliyor yani.emin ol arkadasim vucudum komple catlasin ama hamile kalayim yeterki diyen birvdunya insan var bosverrr bunada bin sukur  herkes biseyelr sur falan diyor.hic arastirmadim da.
(285 puan)
Haklısınız aslında ama işte takıldı aklıma. Zaten hiç bir krem çatlak oluşumuna engel olamıyormuş hamileyken yapacak birşey yok. Artık oğluşum sağ salim sağlıcakla doğsun ondan sonra düşünürüm çatlaklarımı :)
(416 puan)
Gercekten tamamen engel olabilen yok ama cok kasiniyordu karnim belki onun icin biseyler surebilirsiniz yumustmak adina.catlarken dehset kasiniyor.dogsunlar bakalim annesi bizde onlarin totolarina saat yapariz :-)  catlaga karsilik saat :-)
(285 puan)
Çok güzel plan gerçekten :) göğüslerim dışında pek kaşıntım yok belki ilerde olur. Sağ salim alalım da kucaklarımıza sonra hesap sorarız hayırlısıyla :)
Reklam


0 oy

Bende aynıyım canım 27.haftadayım sadece karnımda henüz yok tüm vücudum çatlak içinde. Bacaklarımın her yeri ya dizlerimin arkası bile. Belim de çatladı göğüslerimde. Bunlar hep ilk beş ayda oldu. Çünkü o zamana kadar nasıl olduysa kusa kusa 10 kilo aldım

0 oy

Bende öyle başladı karnım da hiç çatlak yoktu son dört haftadan catlamata  başladı 

0 oy
(455 puan)

Tabiki kilo aldığın aldigi için oralarda catliyor

Reklam


İlgili sorular

7 cevap 259 göst.
22 Eylül Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde Hatice111 (592 puan) sordu
7 cevap 328 göst.
31 Ağustos Hamilelikte Güzellik kategorisinde Sevll (95 puan) sordu
5 cevap 155 göst.
12 Temmuz Hamilelikte Anne Sağlığı kategorisinde Almilaalmila (80 puan) sordu
2 cevap 159 göst.
26 Nisan Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde Ebru Tüfekci (324 puan) sordu
4 cevap 146 göst.
27 Şubat Hamilelikte Anne Sağlığı kategorisinde Elisaperi (114 puan) sordu
Reklam


...