188 göst.
Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde (3 puan)

28 ağustos son adet döneminin ilk günüdür. Galiba 4 haftalık hamileyim. Doktordan randevu aldım 11 ekime randevu verdiler acaba ilk muayene için bu süre geç olabilir mi?

Reklam


4 Cevap

0 oy
(2,629 puan)

Yani erken degil ama senin sabrina bagli :) problem yasamayan gebeler bekliyor gec gideyim kalp atisini duyayim diyor. Ama benim gibi problemli gebelik gecirenler ogrendigi gun kosa kosa gidiyor :)

Reklam


0 oy
(7,333 puan)

Anca canım su an 4 haftalık Gebe olsan bile doktorun yapacağı beta bakıp folik asit vermek 11 ekim e kadar biraz daha buyur bebeğin böylece ultrason da da gorebilirsin o zamana da kadar istirahat et düzenli beslen ve ağır iş yapma canım hayırlı olsun bebeğin 

(3 puan)
Teşekkür ederim...
(7,333 puan)
Rica ederim canım
0 oy
(240 puan)

Ay canim bende  yaptim. Adetim 15 gun gecti oyle gittim. Kese gorundu mu ? Bebk var mi? Kalp atisi var mi? Gibi sorularla kendimi strese sokmak istemedim. Doktorda bsy yapamio zaten git haftaya gel dio. Bosuna stres yani. Sen dinlen folik asite başla. Insallah gidersin bebegini de kalp atisini da   duyarsin.

(3 puan)
Çok teşekkür ederim.. :)
(240 puan)
Rica ederim canim ;)
0 oy
(2,555 puan)

Bende 4 haftalik hamile iken gittim 10 haftaya anca randevu alabilmistim hic bir sorun yasamadim cok sukur o yuzden rahat bekledim ama kendimede cok dikat ettim aile hekimize gidip vitamin yazdırdım malum folik asit iciliyor sonra randevuya gidince doktorun verdigi ile devam ettim 

Reklam


İlgili sorular

4 cevap 246 göst.
4 cevap 142 göst.
7 cevap 294 göst.
Reklam


...