180 göst.
Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde (12 puan)

Kızlar ben 38+3 haftalık hamileyim cidden çok sabırsızlanmaya başladım. 

Açıkçası biraz da yoruldum ve çok bitkin bir haldeyim her gören sararmış solmuşsun diyor. Göbeğin düşmüş diyenler baya bi panik atak yaratanlar binbir türlü hikayeler dinliyorum. Bana şuan en çok lazım olan dua. Benide dualarınıza katın olur mu? Bu arada bu 3cu gebeliğim 2 oğlum var ard arda oldular 6 sene aradan sonra kızım olacak allah nasip ederse. 

Sağlıcakla alın kucaklariniza kuzularınızı inşallah

Gebelik haftası 38+3
Reklam


2 Cevap

0 oy
(1,398 puan)

Maşallah 3.gebeliğinde sen bile korkuyorsan biz ilk gebeler napalım :(((

(12 puan)
Ben doğum korkusundan 6 sene çocuk yapmadım.. ilk gebelik olunca biraz tecrübesiz ve başına ne geleceğini bilmedigin için şaşkınlıkla bitmiş oluyor. Inşallah sağ salim bebislerinizi bir avazda kucağınıza alırsınız.
Reklam


0 oy
(497 puan)

Bende 38+3 oldum ve merakla bekliyorum ilk bebegim. Acaba nasil gelecek belirtisi ne olacak diye. Ara ara yalanci sancilar oluyor bu bile beni asiri heyecanlandiriyor korkuyorum da bi yandan aslinda. Allahim hepimize yardim etsin herkes kolaylıkla yapsin insallah doğumunu. 

(12 puan)
Oyyy inşallah kolayla sağ salim bir avazda kucağına alirsinsin canım. Inan doğum anı geldiğinde öyle dinlenmek olsun oturmak gibi bir lüksün olmuyor yani o sancılar geçmiyor bebek doğana kadar. Sonucu güzel olmasa kimse çekmez o acıları. Senin neyin olacak? Aynıymışız
(497 puan)
Oğlum olacak canim nasip olursa. Seninki nedir
(12 puan)
Benim de kızım olacak  allahın izniyle inş sağ salim kucagimiza alırız..
(497 puan)
Amin canim insallah
Reklam


İlgili sorular

Reklam


...