680 göst.
Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde (299 puan)

Demir ilacindan olabilir diyorlar bilgisi olan varmi

Reklam


15 Cevap

0 oy
(848 puan)

Evet canım vitaminler yapıyor. Muhtemelen şuan hepimizin aynı=) 

Yaa anladım iyi neyse sağ olun :)
Kan ilacı yapıyor canım
Reklam


0 oy
(195 puan)

Aynen bende aynı sorunu yaşıyorum

İlaçlardan demekki cnm
Aynen canım o yüzdendir
+1 oy
(89 puan)

Canim ben hamile kalmadan once kullaniodum demir ilaci doktor diskin siyah olur korkma.demisti yani onun etkisi o sorun yok

Yaa iyi bari çok sağol
(108 puan)
Bende rahatladm korkuyodm neden siyah diye
0 oy
(3,485 puan)

Evet simsiyah ve kupkuru :) bazen tuvalete bakınca korkuyorum

(47 puan)
Ahahah aynen cnm ya ilaclar maf etti bizleri :)
(108 puan)
Bende iki gundur kullaniyorm benimde simsiyah korkuyordum hatta
Bi biteydi şu ilaçlar içimiz dışımız ilaç oldu
0 oy
(102 puan)

Vitamin ve demir ilaçlarından canım korkacak birşey yok yani 

0 oy

Evet tatlım verilen ilaçtan öyle

0 oy
(1 puan)

Evet cnm hangi ilacı kullanıyorsun 

0 oy
(455 puan)

Aynen galiba benim de öyle

0 oy
(47 puan)

Kan ilaci yapiyor 

0 oy
(89 puan)

Demir ilacindan oluyo ben hamile kalmadan once kullanirdim doktor kendisi dedi siyah olur tedirgin olma diye

0 oy

Evet demir hapindan oluyor 


0 oy
(946 puan)

Demir yeşil veya siyah yapıyor endişelenme.

0 oy
(197 puan)

aYnen canım vitaminler yapıyor bi ara bende korkmuştum:))

0 oy
(400 puan)

Benim demir ilacı kullanmaya başladığımdan beri öyle o renkte

0 oy
(70 puan)

Ben kan ilacı içince oluyor canım 

Reklam


İlgili sorular

2 cevap 143 göst.
1 cevap 147 göst.
5 Ağustos Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde Esila65 (282 puan) sordu
1 cevap 343 göst.
3 cevap 163 göst.
29 Ocak Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde İncisu (303 puan) sordu
5 cevap 239 göst.
2 Eylül 2018 Hamilelikte Bebek Sağlığı kategorisinde Arya_ (81 puan) sordu
Reklam


...