96 göst.
Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde (3 puan)
9+3 haftalık hamileyim. Doktora gittiğimde progestan fitil verdi rahim içi kanamam olduğu için. Kullanmaya başladığım gündan beri şiddetli yan etkileri oldu. Özellikle görmede bozukluk ve tansiyon yükselmesi. Yan etki yapınca fitili kullanmayı bıraktım ama bu sefer de kasıklarımda şiddetli ağrılar meydana geliyor. Ne yapmam gerekiyor bir fikri olan var mı. 
Gebelik haftası 9+3

2 Cevap

0 oy
(1,601 puan)
Doktorun izni olmadan fitili birakma.ben 6. Haftadan beri kullaniyorum 21 oldum..kese cevresi kanamam vardi cok sukur atlattim ama hala tedbir amacli aliyorum
-Reklam-
0 oy
(103 puan)
Nasıl bıraktın? Doktora sormadan bırakma o yan etkiler gayet normal bende de oldu  görme kaybı bulanıklık baş dönmesi uyku.o ilaç düşük önleyici birakmamalisin
(3 puan)
Çalışıyorum ve günlük hayatımı olumsuz etkiliyor. Bundan dolayı bırakmak zorunda kaldım iğnesini kullansam o da aynı etkiyi yaratır mı acaba.
(103 puan)
Yaratabilir canım ben sabah akşam iğne sabah öğlen akşam hapını kullandım.  Igneyi vurunca  mide bulantısı çok olurdu kusma isteği oluyor du özellikle mide bulantısı çok çektim bu ilaçta ama dene belki sende olmaz

İlgili sorular

1 cevap 82 göst.
4 Haziran 2018 Hamilelikte Anne Sağlığı kategorisinde Sümeyye Ömer (352 puan) sordu
0 cevap 60 göst.
1 cevap 42 göst.
2 cevap 103 göst.
5 gün önce Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde Suzik (56 puan) sordu

411,597 soru

2,153,475 cevap

2,770,743 yorum

100,817 üye

...