212 göst.
Doğum kategorisinde (48 puan)

1 kasımda doğum yaptım gece değil de bazı nedenlerden dolayı ara sıra gunduz tek kalıyorum hiç bi korkum yok çok şükür bayağı da ayaklandım.hıç bir hurafeye de inanmam. ancak çevrem gunduz de olsa lohusayken tek başıma uyumamam gerektiğini söylüyor sebebi ve doğruluk payı nedır gerçekten bılen varsa cevaplarsanız sevınırım. 

Reklam


3 Cevap

+1 oy
(3,989 puan)

Canm ben küçük kızımda hep tek kaldım hiç bişey olmaz sen baş ucuna kuranı Kerim koy bide eşinin montu falan bebeğin beşiğin yanında dursun ayrıntıya girmek istemiyorum ben 40 mda hep böyle yaptım bide bol bol oku 

(48 puan)
Teşekkür ederım ❤️
Reklam


0 oy
(7,360 puan)

Korkulu rüya görürsün korkarsin diye yanlız uyuma diyorlar dir canım ben kirkim çıkana kadar gündüz yanlizken uyumadim gecede hep eşim vardı zaten yanımda eşim olmadığında da evde sırtıma onun ceketini giyerdim yani oluyor ışte bazı şeyler söylenen bazı şeylere de inanmak lazım hepsinede hurafe deyip geçmemek lazım büyükler bir sey diyorsa dinlemek lazım :)

(48 puan)
Haklısınız teşekkür ederım
(7,360 puan)
Rica ederim canım
0 oy
(732 puan)

İnsanı korkutmaya çalışıyorlar. Allah var yalnız değiliz hiçbirimiz. Ben evde tek kaldım hiçbir şey olmadi elhamdülillah. 

(48 puan)
Size katılıyorum okuyorum dualarımı hepimiz Rabbıme emanet. Teşekkür ederım
Reklam


İlgili sorular

11 cevap 256 göst.
17 Haziran Doğum kategorisinde Hılallll38 (64 puan) sordu
0 cevap 83 göst.
30 Ağustos Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde Gamze karaman (5 puan) sordu
0 cevap 62 göst.
14 cevap 792 göst.
Reklam


...