232 göst.
Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde (7 puan)

Merhaba. 17+5 haftalik hamileyim. Bebeğim baş aşağı pozisyonda  duruyor. Doktor düşük tehliken olabilir dedi. Sizce    düzelirmi  yaşayan varmi  ? ( allah kimseye stres yaşatmasin) 

Gebelik haftası 17+5
Reklam


3 Cevap

0 oy
(498 puan)

Kesin teşhis konulmadi sanırım o öyle kalmaz cnm sürekli döner benim 23 haftadan sonra hep başı aşağıdaydı baş geliş yazıyordu ve hiç böyle bişey denmedi başka bi riskin varmı açaba ondan mı dedi 39+6 da doğum yaptım 

(7 puan)
Başka bir sorun yok sanırım. Bir anda kasıklarimda ağrı olustu.  rahimde açılma yok kanama yok. Kanama olduğu durumda düşük riskin oluşur dedi. Ayaklar havada yatip uzanacaksın dedi.
(498 puan)
Ilk defa duydum cnm acaba her muayenede o fozisyondamiydi
(7 puan)
Hayir daha yeni böyle bir şey oldu. Stres bunalim gerginlik hep bebegi etkiliyormuş.  Ilk bebeğim daha tereddutten geriliyorum
(498 puan)
Sakın ol cnm dua et allaha sığın bebeğinide etkileme
Reklam


0 oy
(1,494 puan)

Strese sokma canım kendini boşuna. Başı aşağıda olduğu için kadınlarında ağrı oluyordur zaten. Kafasının olduğu yer daha çok ağrırmış. Bebek daha küçük yeri bol dönüyodur zaten o surekli. Kötü düşünme sıkma canını boşuna. Allahın izniyle bisey olmaz.

0 oy
(731 puan)

Ah onlar çok yaramazlar canim :)) sürekli dönüp duruyorlar içeride :)) benimki de aynıydı bir yukarıda bir aşağıda kese onlarin alan onların dolanip duruyorlar işte :) ama sen yinede dikkatli ol tabi yorma kendini Allah'ın izniyle bir şeycik olmaz :))

Reklam


İlgili sorular

5 cevap 302 göst.
5 cevap 293 göst.
9 cevap 249 göst.
3 Mart Hamilelikte Bebek Sağlığı kategorisinde Ayşe49 (21 puan) sordu
5 cevap 187 göst.
3 Ekim Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde Gül.3343 (135 puan) sordu
6 cevap 155 göst.
27 Eylül Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (361 puan) sordu
Reklam


...