168 göst.
Doğum kategorisinde (29 puan)

kızlar normal doğum yaptım alt dikişlerim var temizlenmesi için önerileriniz var mı nasıl yapayım çok korkuyorum kabız olmaktan hep sıvı tuketiykrum 

Reklam


4 Cevap

0 oy
(128 puan)

Temiz tutmaya calis enfeksiyon kapmasin benimde dikislerim olmusdu ama ozel bisey yapmadim kendiliyinden iylesti kac gun oldu dogum yapali?

(29 puan)
2 gün oldu cnm
Reklam


0 oy
(100 puan)

Yeşil Dalan sabunlar varya onunla yıka güzelce kurula ardından kantaron yagi sur çok çabuk iyileşir aynı zamanda sende çok rahatlarsın 1 aylık bebeğm var benm geçti dikişlerim hep böyle yaptm 

0 oy
(848 puan)

Canım doktor bana batikonu 1 ölçüye 2 ölçü kaynamış soğumuş su ile sulandır onunla taharetlen su değirme dedi.Vagi-norm krem verdi devlet karşılamıyor günde 3-4 defa sür dedi baya rahatlatıyor.Bide pedi 3 saatten fazla tutma tahriş ediyor.Kabız olmamak içinde normal doğum yapan herkese duphalac şurup veriyorum dedi günde 2 defa içiyordum kabızlık başlar gibi olunca 3 e çıkardı hatta.

0 oy
(901 puan)

Hastaneden bana batikon ve steril su karisimi bisi verdiler 1 hafta kullandim. Bide kuru be temiz tutman gerekir.  Doktorum kabizlik icin surup verdi. Sende doktoruna bi sor istersen. 

Reklam


İlgili sorular

7 cevap 295 göst.
3 Mart Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde misafir sordu
3 cevap 166 göst.
6 Haziran Doğum kategorisinde kestanesi (62 puan) sordu
2 cevap 253 göst.
6 Ekim 2018 Doğum kategorisinde neslihanahmedd (1 puan) sordu
Reklam


...