481 göst.
Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde (603 puan)

Progestan iğne kullanıyorum o yaparmı ki

Reklam


13 Cevap

0 oy
(4,770 puan)

Kan ilaci yapar diye biliyorm ama igneyi duymadim canim 

(1,478 puan)
Ay evet ya bende bikaç gündür kullanıyorum kan ilacını ve aynı soru bendede vardı neden tuvalatim siyah oluyor diye sağolun bende anladım sayenizde :)
(4,770 puan)
Evt canim kan ilaci kabizlik falanda yapiyo çogu zaman bende olmadi cok şukur bi renk degisti :)
(1,478 puan)
Ay ben zaten kabızdım malesef oyüzden onunda katkısının olduğunu anlayamadım canım ya çok dertliyim bu yüzden :)
Reklam


0 oy
(7,360 puan)

Kan hapida kullanıyor musun genelde o rengini değiştiriyor progestan bende kullanmistim ama hiç dikkat etmedim değişip degismedigine 

(603 puan)
Folik asit ve progestan  igne kullaniyorum  aska biraey kullanmiyorum
(7,360 puan)
Bilemedim ki boyuyor olabilir belki prospektusunu bi okusana öyle bir sey yazıyor mu
(72 puan)
Canım progestan kullanirken bende de öyle oldu ama sen yinede doktoruna bir danış istersen.
0 oy
(2,621 puan)

kan ilacı kullaniyosano yapıyor canım 

0 oy
(1,488 puan)

Demir ilaçları siyah yapıyor 

0 oy
(1,571 puan)

Demir hapı kullanıyorsanız o da yapıyor ama iğne hakkında bir fikrim yok

0 oy
(279 puan)

Progestan deil canım lan hapı yapıyo ferrosonal içiyorum ben bende de oluyo ilk yediğim içtiğimde sandım ama kan hapıymış :)))

(30 puan)
Ay bnde diyorum bune böyle neden oluyor demek o kan ilacı yapıyormuş bak hiç aklıma gelmedi bende ferrosanol kullanıyorum canım
0 oy
(946 puan)

Benimde oyle geliyo kan ilaci ve vitaminler kullaniyorum onalrdan dolayi oyle olyo 

0 oy
(577 puan)

Ben kan ilacı kullanıyorum 3. Ayımdan beri. Bildim bileli kan ilacı siyahlaştırıyor. Kullanıyorsan ondan olabilir

(603 puan)
Yok cnm kullanmiyorum
0 oy
(1,779 puan)
Kanbilaci siyah olmasina sebep oluyo o normal bi furum ama igmeyi kullanmadim bilmiyorum
0 oy
(190 puan)

Kan hapi hic bisey kullanmiyrm benmde oyle birde aferdesiniz acayip kokuyo tuvaletten kendimi zor atiyrm

0 oy
(61 puan)

D vitamini ilaçları da yapıyor onu canım 

0 oy
(860 puan)

Vitamin ilaçları kullandığından beri bende de öyle cnm ilaçtan kaynaklanıyor 

0 oy
(75 puan)

kan ilacı yapıyoo benim öyleydiii :((

Reklam


İlgili sorular

Reklam


...