196 göst.
Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde (56 puan)
Demir ilacini kullanmaya basladiktan sonra buyuk tuvaletimin rengi cok koyu renkte bu ilacin yan etkisi mi acaba kullanamaya baslayali 5 gun oldu doktora gidip sylesem mi acaba ?  Boyle durum yasayan var mi ?
Gebelik haftası 16
Reklam


5 Cevap

0 oy
(182 puan)

Çok normal canım demir ilaçları yapıyor öyle endişe edilcek birşey yok. 

(56 puan)
Peki tesekkur ederimm
Reklam


0 oy
(582 puan)

Gayet normal aynı durum bendede mevcut

Tesekkurler cevap verdiginiz icin
0 oy
(128 puan)

Evet ilacin yan etkisi ben gittim sordum butun demir ilaci yapiyormus

Tesekkurler cevap verdiginiz icin
0 oy
(345 puan)

Bende de var aynı durum canım normal demir ilacından dolayı oluyor korkulacak  birşey yok demişti doktorum

Tesekkurler cevap verdiginiz icin
0 oy
(3,485 puan)

Demir ilacı yapıyor canım, affedersin benim de simsiyah :)

Tesekkurler cevap verdiginiz icin
Reklam


İlgili sorular

4 cevap 124 göst.
9 cevap 261 göst.
23 Kasım Hamilelikte Anne Sağlığı kategorisinde Tubaylmz (84 puan) sordu
0 cevap 17 göst.
16 Kasım Hamilelik Dönemi Genel kategorisinde İlknur Sultan (45 puan) sordu
3 cevap 59 göst.
3 cevap 163 göst.
Reklam


...