Alışveriş için yardım-Hamilelik Alışveriş
331 göst.
Hamilelik Alışveriş kategorisinde (80 puan)

Kızlar alışveriş yapanlar var mı neler aldınız bana da fikir verir misiniz kafam çok karışık ne alacağıma dair kafamda hala fikir oluşmadı bazı lazım olan şeyleri biliyorum ama siz detaylı olarak ne aldınız?  

Gebelik haftası 17 hafta 6 gün

2 Cevap

+1 oy
(288 puan)

Canım ben hiçbir şeyimi sona bırakmadım şu an 32 haftalığım hepsi bitti 1 tane hastane çıkışı aldım 10-15 tane yarım ve uzun kollu çıtçıtlı bady aldım daha az da alınabilir 5 adet tulum aldım 6 7 tane tek alt aldım 2 tane pijaması var 3 tane falan da spor takım aldım tabi bunların tepsi 0-3 ay değil 3-6 ay falan da aldım 

(80 puan)
Çok teşekkür ediyorum yenidoğan alışverişi gerçekten çok zor ya
Rica ederim canım bir de birden alınca çok tutuyor ve sadece bikaç parça almak zorunda kalıyorsun ara ara alınca iyi oluyo :)
+1 oy

Canım bende 22 haftalığım yavaş yavaş aldım biseyler dayanamadım 3-4 tane tulum takımı (3lü) 2-3 tane altlı üstlü takım  zıbın alt pijama aldım şimdilik. Bebek Arabasını park yatağını aldık. Uyku tulumu aldım sıcacık uyusun diye. Henüz hastane çıkışlarını almadım isme özel yaptırmak istiyorum onları doğuma yakın yaptıracağım inşallah .Su an aldıklarımi 0-3 ay aldım uyku tulumu 3 tane aldım onalri da 0-3 3-6 6-9 olarak aldim. Bir de nevresim takımı aldım canım ama park yatağa uyku seti konusunda kararsız kaldığım için ne yapacağımı bilemiyorum.

(80 puan)
Bende bir uygulama buldum bebegen diye çok ucuz ve güzel şeyler var ve kapıda ödeme kolaylığı var ama ne alacağıma karar veremediğim için sordum çok teşekkür ediyorum
Yavaş yavaş en çok alınan tulum zıbın  gibi şeylerden baslayabilirsin bence canım....