503 göst.
Doğum kategorisinde (5 puan)

Kızlar ben normal doğum yapmak çok istiyorum Allah'ın izniyle  Tabi kolay bişey değil biliyorum ama bende epidural normal doğum u buldum acısız ağrısız doğum diyorlar siz ne düşünüyorsunuz ? 

3 Cevap

+2 oy

Merhaba canım.  Ağrısız değil fakat azaltılmış ağrı olduğu için bende Allah kısmet ederse epidural yapmayi düşünüyorum. 

0 oy
(58 puan)

Canım bende hamileyim kuzenim yaptı epiratual normal doğum çok memnun kaldı bende öyle yapmayı düşünüyorum insallah tabi zaman beyi gösterir bilmiyorum ama isteğim normal :)

0 oy
(364 puan)

Ablamin biri 2 cocuk, diyer ablamda 1 cocuk dogurdu epiduralla yani 3 dogum gordum hatta birisi daha dun dogdu ben vardim yaninda her anini gozlemedim sonucda bi kac ay sonra bende yasiycam insallah ☺ once direk sanci baslar baslamaz iyneyi yapmiyorlae en asagi 4 santim acilmasi lazim rahmin o acikdiktan sonra iyneyi yapiyorlar. Ve dun bi anda sikistirdigi icin igne yapilirken bebegimiz dogdu aslinda iynenin pek bi etkisi olmadi. Ama diyer ablam 2 cocuk dogurdu boyle hic agri sanci hic bisey hissetmedim dedi cunku tam iynenin etkisi geldigi zaman dogurmus sadece ikin dediler ikindim bebegin dogdugunu bile aglayinca anladim o derece acisiz dedi. Yani canm ya bi anda bastiricak kimildayaniycaksin ya da iyneyi erken yapicaklar aci hissetmiyceksin 2 seklini de gordum. 

(14 puan)
Belden vurulur dimi
Evet canm sirt tarafindan vuruluyor
Bu sırtına iğne olayını duyunca korktum açıkçası iğne korkum da var acıtıyor mu acaba ya

İlgili sorular

8 cevap 512 göst.
4 cevap 178 göst.
15 Eylül 2019 Doğum kategorisinde Ebru onur (11 puan) sordu
7 cevap 496 göst....