127 göst.
Hamilelikte Anne Sağlığı kategorisinde (110 puan)

26+3 haftalik gebeyim maltofer diye bi hap içiyorum bayanlar iki gündür içiyorum ama iki gündür karnımda çok guruldama olmaya başladi çok özür dileyerek söylüyorum ishal olmuşum dışkımda simsiyah sizce napim karnımda çok agrıyo 

Gebelik haftası 26+3
Reklam


4 Cevap

0 oy
(2,621 puan)
seçti
 
En İyi Cevap

dışkı rengi kan ilacından dolayı oluyor ama diğeri için doktoruna sor bence 

Reklam


0 oy
(2,256 puan)

İlacın etkisi olabilir. Benimde hep öyle haplardandır diye düşünüyorum 

(110 puan)
İçmicem bir daha elim ayagim titremeye karnım agrimaya başladi kötüyüm
(2,256 puan)
Ne için vermişti doktorunuz.
(110 puan)
Kan ilaci yaziyo
(2,256 puan)
Bende gynoferon kullanıyorum kan ilacı olarak. Bu ilaca başladığımdan beri dışkı rengim farklı ve ilk zamanlar ishaldim  sonra vücut alıştı sanırım düzene girdi. Doktorunuza söylerseniz belki farklı bir ilaç verir size.
(110 puan)
Gittigimde soracagim buna devam etmeyecegim çok kòtü etti beni
0 oy
(289 puan)

Arkadaşlar iceceginiz tüm demir ve kan ilaclari diski rengini değiştirir maltafor. Gynefon ve bilimum ilaç kullandım kronik demir eksikliğim var çünkü gynefon bende de sabahları mide bulantısı yaptı. Zaten küçük şurup seklindekiler daha etkili maltafor aç karına aldığın için seni etkilemis olabilir doktoruna danış değiştirir ama kan ilacıni mutlaka al doğumda lazım olacak sezeryanda olsa normal doğumda olsa

0 oy

Siyah dışkı vitaminden de oluyor canim.  Ben decavit icerken (icinde demir varmis cunku) koyu renkti . Demir hapi icenlerinki de simsiyah belki vitamin veya demir iciyorsan ondandir

Kiz alttaki yorumunu yeni okudum birine kan ilaci oldugunu soylemissin. Kan ilaci yani demir hapi diskiyi siyah yapar endiselenmeee. Kadinlar kulubune falan bak icen herkesinki siyah normal bisey devam et
Reklam


İlgili sorular

5 cevap 226 göst.
2 cevap 113 göst.
16 Mayıs Hamilelikte Anne Sağlığı kategorisinde Payal (161 puan) sordu
3 cevap 192 göst.
Reklam


...