0 oy
131 göst.
Hamilelikte Testler kategorisinde (14 puan)
yeniden gösterildi

Kızlar bi önceki reglim 2 Mart'ta bitti. Şuan hala adet görmedim. Test yapmak istemedim hep gereksiz heyecan olduğu için ama sanki adet olcakmışımm gibi ara da bir ağrı hissediyorum çok kısa sürüyo kanama hala yok. Sürekli yeme isteği ve arada bir baş dönmesi yaşıyorum biraz da midem bulantısı var. Ama dediğim gibi artık salmıştım şuan da da heyecan yapmak istemiyorum tekrar diye test almadım Uygulama 5 hafta gösteriyo.  Son adetin ilk gününden. Sizce beklemeli miyim biraz daha. :unsure:

2 Cevap

0 oy
(15 puan)
Merhaba, ben de sizin gibi çok heyecanlanıp 6. Haftada test yapmıştım çıkmamıştı. 8. Haftada doğru sonuç verdi. En sağlıklısı beta hcg baktırmak bence
-Reklam-
0 oy
(21 puan)

Merhaba canım. İki hamileliğimde de regl olacakmış gibi kasik ağrılarım oldu. Birde tansiyonum çok düştü. Eğer varsa testte çıkacaktır. Ben regl günümde öğrendim her ikisini. Tabi geç döllenme olduysa geçte çıka bilir.

İnşallah hamilesindirr:angel:<3

(14 puan)
Benim de geçen ay o kadar yoğun ve yorucu geçti ki hiç ihtimal vermiyodum böyle bi şey olucağına. Sürekli kasıklarıma ağrı giriyo ama hemen geçiyo tekrar tekrar böyle oluyo. Ve kanama beklememe rağmen hala beyaz akıntı geliyo. Ramazan haliyle oruçluyum ama öyle bir acıkıyorum ki size anlatamam midem kıyılıyo sanki.
(21 puan)
İnşallah hamilesindir canım test yap buraya yaz bizde bilelim❤️

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 60 göst.
11 Mart 2023 Doğum kategorisinde nrn.cskngr (31 puan) sordu
0 oy
1 cevap 97 göst.

646,259 soru

3,409,848 cevap

4,239,003 yorum

182,675 üye

...